Uvidíme v MCU filme Fantastická štvorka opäť vznik tímu? Kevin Feige sa k tomu vyjadril

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Uvidíme vo filme Fantastická štvorka opäť vznik tímu?

Marvel nám na minulotýždňovom Comic-Cone priniesol poriadnu nálož správ. V podstate odhalili celú Fázu 5 a priniesli informácie aj o tej šiestej. Nakopne ju „prvá rodina Marvelu“, na ktorú už dlho čakáme. Teraz riaditeľ štúdia Kevin Feige odhalil, či bude film Fantastická štvorka opäť ukazovať vznik tímu.

Mr. Fantastic sa už vo filmovom svete objavil. Vo filme Doctor Strange v mnohovesmíre šialenstva si ho (s krátkym pôsobením) zahral John Krasinski. Na ostatných členov ešte len čakáme. Šíria sa dohady, že The Thing by sa mal ukázať už v nadchádzajúcom seriáli She-Hulk. Je otázne, či Human Torcha a Invisible Woman uvidíme až v ich filme alebo niekedy skôr.

fantastická štvorka
Zdroj: gamesradar.com

Do tretice všetko dobré?

Už dvakrát sme na filmovom plátne mohli sledovať „zrod“ týchto hrdinov a pôvod ich síl. Prvý raz to bolo v dobre známom filme z roku 2005, druhý raz sme to videli v reboote z roku 2015 (toho existenciu ale mnohí neuznávajú). Na mieste je otázka, či to dostaneme do tretice a aj v MCU.

Portál The Hollywood Reporter priniesol prehlásenie šéfa štúdia, Feigeho. Vyjadril sa takto:

„Veľa ľudí pozná tento príbeh o pôvode. Poznajú tie základy. Čo keby sme to odobrali a prinesieme niečo, čo ešte nikdy nevideli? Nastavili sme si latku sami pre seba vysoko s tým, čo chceme priniesť na plátna.“

Niečo, čo ľudia ešte nepoznajú

Takže je to jasné, nemáme čakať ďalší podobný príbeh, ale niečo úplne nové. A zdá sa, že poriadne lákavé. Niekto by sa mohol obávať, či toto môže fungovať. Ale predsa, v tomto bode už MCU nesleduje nikto, kto by nemal poriadny prehľad o komiksových postavách.

Jasným dôkazom je zároveň aj Spider-Man. Toho sme mali predstaveného vo filme Captain America: Občianska vojna. Následne sme ho aj v ďalších filmoch videli s jeho schopnosťami, už bez strýka Bena. Nevideli sme jeho pohryznutie rádioaktívnym pavúkom, ale nechýbalo nám, nakoľko už ho dobre poznáme.

Fantastická štvorka
Zdroj: Marvel

Spider-Man dokázal, že to funguje

Fantastická štvorka teda nepotrebuje popisovať vznik tímu, o ktorom už vieme. V samotnom filme, ktorý odštartuje Fázu 6, budeme teda vidieť úplne iný príbeh. Ten bude vydaný 8. novembra 2024, takže nás iste čaká dostatok čakania a času, aby sme videli, či sa postavy dovtedy neobjavia v iných projektoch.

Ste radi, že bude mať Fantastická štvorka iný príbeh ako sme predtým videli vo filmoch, alebo vám bude chýbať? Dajte nám vedieť v komentároch.

Zdroj: thedirect.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -