Trailer na The Boys: Diabolical ukazuje 8 epizód s unikátnymi štýlmi animácie plných šialeností

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Trailer na The Boys: Diabolical

Amazon Prime Video hrdo predstavuje hrdinov, ktorým dáva zlé meno. Prinášajú nám trailer na The Boys: Diabolical, ktorý bude značne odlišný od hraného seriálu. V prvom rade – viac sa drží svojej predlohy. V druhom rade – nedrží sa na uzde a prináša absolútne šialenú, bizarnú akciu plnú absurdného humoru.

Vychádzajú samozrejme z jednej z najpredávanejších grafických noviel, ktorú vytvorili Garth Ennis a Darick Robertson. Teraz nám veľké (a poriadne zvrátené, ako aj ukážka hlása) mená z Hollywoodu prinesú ich kreslené spracovanie. Dodajú ho v 8 epizódach trvajúcich 12-14 minút. Krásne na tom je, že každá z nich má svoj vlastný štýl animácie.

Opäť parodovanie komiksov aj uspokojenie fanúšikov

Epizódy si robia ešte viac srandu z iných komiksov a prinášajú uspokojenie fanúšikom. Napríklad vidíme „vznik“ Homelandera, ktorý je až nápadne podobný Captainovi Americovi. A priaznivci aj zdrojového materiálu dostanú to, čo žiadali – Simon Pegg bude hlasom Hughieho. Okrem neho budeme počuť poriadny dav hlasov.

Dabing postavám totiž poskytli Awkwafina, Michael Cera, Don Cheadle, Chace Crawford, Kieran Culkin, Giancarlo Esposito, Eliot Glazer, Jason Isaacs, Kumail Nanjiani, Justin Roiland, Seth Rogen, Andy Samberg, Ben Schwartz, Elisabeth Shue, Christian Slater, Kevin Smith, Antony Starr, Nasim Pedrad, John DiMaggio, Kenan Thompson, Aisha Tyler alebo Yuh-Jung Youn.

The Boys: Diabolical
Zdroj: headtopics.com

Každá epizóda unikátna

Nielen poriadnu dávku hlasov, ale aj tvorcov bude mať táto animovaná záležitosť bez hraníc. Našťastie nám ale okrem toho, že doručili trailer na Diabolical, priniesli aj celý zoznam epizód s ich tvorcami. A aby to bolo kompletné, tak aj s animáciou, na ktorú sa zameria alebo ktorú paroduje.

“Laser Baby’s Day Out”
Scenár: Evan Goldberg & Seth Rogen
Štýl animácie: Inšpirované klasickými americkými animovanými krátkymi filmami

“An Animated Short Where Pissed-Off Supes Kill Their Parents”
Scenár: Justin Roiland & Ben Bayouth
Štýl animácie: Inšpirované estetikou Justina Roilanda (a aj v ukážke vidíme, že dostaneme niečo na štýl Ricka a Mortyho)

“I’m Your Pusher”
Scenár: Garth Ennis
Štýl animácie: Pocta originálnemu komiksu The Boys

“Boyd in 3D”
Scenár a príbeh: Eliot Glazer & Ilana Glazer
Štýl animácie: Francúzsky štýl komiksov a animácie

“BFFs”
Scenár: Awkwafina
Štýl animácie: Inšpirované rozprávkami, ktoré chodia v sobotu ráno

“Nubian vs Nubian”
Writer: Aisha Tyler
Štýl animácie: Inšpirované anime

“John and Sun-Hee”
Scenár: Andy Samberg
Štýl animácie: Inšpirované kórejskými drámami a hororom

“One Plus One Equals Two”
Scenár: Simon Racioppa
Štýl animácie: Temnejší pohľad na animácie amerických superhrdinov

the-boys-diabolical
Zdroj: twinfinite.net

Už len počkať na vydanie…

Vediac tieto informácie a o všetkých tvorcoch, už sa nevieme dočkať vydania seriálu. Našťastie sa dostaneme na službu už onedlho. Na Amazon Prime Video bude vydaných všetkých 8 dielov 4. marca. Dovtedy si dajte ešte niekoľkokrát trailer na The Boys: Diabolical, ktorý nájdete vyššie.

Tešíte sa na túto animovanú šialenosť, ktorá vychádza z komiksu? Čo hovoríte na zmenu štýlu animácie pre každú epizódu? Dajte nám vedieť v komentároch.

Zdroj: indiewire.comvariety.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -