Vidíme konečne dobrú kombináciu hraného filmu a animácie? Trailer na Chip ‚n Dale: Rescue Rangers to dokazuje

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Trailer na Chip ‚n Dale: Rescue Rangers

Disney+ zverejnilo prvý trailer na Chip ‚n Dale: Rescue Rangers. Ide o kombináciu hraného filmu a animácie – v klasickom štýle aj CGI. Ukážka dokazuje, že po dlhšom čase by kombinácia týchto prvkov nemusela byť zlým nápadom a opätovné stretnutie dvoch ikonických postavičiek by mohla dopadnúť k spokojnosti fanúšikov.

Chip a Dale boli podľa filmu reálne filmové hviezdy, ktoré hrali vo svojom vlastnom seriáli. Žijú v Los Angeles, kde bok po boku fungujú animáky a ľudia. Prešli však už dekády odkedy bol ich seriál zrušený a po 30 rokoch majú odlišný život. Chip pracuje ako predajca poistenia a Dale žije na nostalgii, keď organizuje spomienkové akcie. Navyše podstúpil operáciu počítačovej animácie.

Rýchla rota 2.0 prichádza

CGI postavička a tá kreslená musia ale napraviť svoje priateľstvo a vrátiť sa k dňom predošlej slávy. Keď totiž zmizne jeden z členov ich pôvodného štábu, tak nezostáva nič iné ako dať dokopy Rýchlu rotu! Ako detektívi sa snažia zachrániť priateľa a pritom zastaviť zloduchov.

Ukážka nám dáva skvelý pocit nostalgie a odkazuje aj na viacero vtipných prvkov. Chip, ktorý si zoberie zo stretnutia fanúšikov oblečenie Indiana Jonesa je moment, ktorý sme vždy chceli vidieť. A odkazy na nevydarené CGI pri filme Mačky alebo RPG hry po prelome milénia je skvelým podnetom na zasmiatie.

chip a dale
Zdroj: wdwnt.com

Stretávajú sa vážne vtipní tvorcovia

Nečudo, že o humor núdza nebude. Režíruje totiž Akiva Schafer, ktorý písal scenáre (a neskôr tiež režíroval) pre Saturday Night Live. Okrem toho je aj členom komediálneho zoskupenia Lonely Island, do ktorého patrí aj Andy Samberg. A ten tu je hlasom Dalea. Chipovi pritom hlas prepožičal John Mulaney. Vo fantasy postave na konci sme mohli počuť Setha Rogena a Monty Jackovi hlas poskytol Will Arnett.

Okrem hlasov, ktoré nám poskytol trailer na nový Chip ‚n Dale film, budú vo filme aj ďalšie hviezdy. Medzi nimi Kiki LayneEric Bana, Flula Borg, Dennis HaysbertKeegan-Michael Key, Tress MacNeilleTim Robinson, Chris Parnell či J.K. Simmons. Scenár pritom napísali Dan Gregor a Doug Mand, ktorí spolu vytvárali seriál Crazy Ex-Girfield.

chip a dale
Zdroj: collider.com

Nejde o reboot, ide o pokračovanie!

Jedna z najlepších vecí pritom je, že nejde o reboot, ale o pokračovanie. Lebo ako ukážka samotná hovorí „Nikto nechce reboot!“. Sledovanie osudov Chipa a Dalea po 30 rokoch a Rýchlej roty 2.0 budeme môcť sledovať na streamovacej službe už 20. mája v tomto roku.

Páči sa vám tento zvrat, ktorý prinášajú do nového filmu Chip ‚n Dale? Myslíte si, že by mohlo ísť konečne o kvalitne spravenú kombináciu hraného filmu a animácie? Dajte nám vedieť do komentárov.

Zdroj: geektyrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -