Ďalšia dobrá správa pre Star Wars seriál The Mandalorian. Kto sa pridal k režisérom?

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Seriál The Mandalorian a novinky ohľadom neho

Seriál The Mandalorian nás so svojou druhou sériou čaká už tento rok na jeseň. V súčasnosti sme ohľadom neho zásobovaní samými dobrými správami. Veľkou novinkou je, že sa k hereckému obsadeniu pridala herečka Rosario Dawson (poznáme napríklad zo seriálu Daredevil), ktorá si zahrá postavu menom Ahsoka Tano.

Ako výkonný producent seriálu naďalej pracuje Jon Favreau (ktorý pracoval aj na viacerých projektoch vrámci Marvel Cinematic Universe a zahral si tam aj postavu Happy Hogana). Potvrdil aj ďalšie mená v súvislosti so seriálom. Vráti sa Carl Weathers – nielen ako postava Greef Karga, ale aj ako režisér pre jednu epizódu.

Disney The Mandalorian
Zdroj: activeblogs.com

Do pozície režisérky sa vráti aj ženská posila. Ňou je opäť Bryce Dallas Howard, ktorú môžeme poznať predovšetkým ako herečku zo série Jurský svet.

Hosťom tvorcu seriálu bol známy režisér

Favreau má vlastnú kuchársku šou s názvom The Chef Show. Nedávnym hosťom tam bol Robert Rodriguez. Jeho posledným projektom je rozporuplne prijatý film Alita: Bojový Anjel. Z jeho predošlých snímok sú nám veľmi známe napríklad Sin City, Desperado či dvojprojekt Grinhouse s Quentinom Tarantinom (s ktorým sú dlhoročnými priateľmi).

rodriguez favreau
Zdroj: pinterest.se

V šou padla reč aj na to, ako sa objavil na natáčaní seriálu The Mandalorian. Ukázal sa tam spolu s Jamesom Mangoldom (stojacim za projektom Le Mans ’66 či úžasným Loganom). Rodriguez povedal, že spolu tvorili niekoľko scén a sekvencií pre spomínaný seriál. Hneď sa začali šíriť špekulácie fanúšikov o tom, že budú režírovať priamo celú časť.

Režisér Logana informáciu vyvrátil

Mangold preto informáciu ihneď vyvrátil na svojom Twitteri. V postoch hovorí o tom, že on režírovať epizódu seriálu nebude, nikdy o tom ani nediskutoval. Ďalej vyzval fanúšikov, aby nešírili informácie, ktoré si najprv neoveria.

Viaceré zdroje hovoria v prospech Rodrigueza

Opačným prípadom ale môže byť práve režisér Ality. Portál HNEntertaiment totiž okamžite informoval o Mangoldovom twitterovom poste. Na neho ale nadviazal práve rozhovorom z kuchárskej šou a informácie z podcastu BlackSeriesRebels. Ani v jednom z nich totiž Rodriguez nevyvrátil, že by pracoval priamo na celej epizóde. Favreau tak mohol nepriamo potvrdiť túto informáciu.

Veľmi radi by sme videli Roberta Rodrigueza pracovať pre seriál The Mandalorian. Jeho predošlé počiny sú totiž vo viacerých prípadoch cennými príspevkami kinematografie a Alita je nespochybniteľne kvalitným spracovaním mangy. Rozhodne by bolo preto zaujímavé sledovať, ako by sa popasoval so súčasťou sci-fi ságy na Disney+.

Dúfate aj vy, že sa Rodriguez postaral o celú epizódu v seriáli? A ak áno, tešíte sa na ňu? Podeľte sa s nami o názor v komentároch.

Zdroj: geektyrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

1 COMMENT

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -