Prvá ukážka na The Boys: Diabolical vyzerá rozkošne, ale je extrémne krvavá. Odhaľuje aj dátum vydania

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Prvá ukážka na The Boys: Diabolical

Amazon Prime Video sa zrejme ničoho nebojí a preto je prvá ukážka na chystaný seriál The Boys: Diabolical extrémne krvavá. Zo začiatku pôsobí ako klasické animované príbehy z Looney Tunes, po chvíli však odhalí, čo je v skutočnosti zač. Tak nám ukazuje nielen dátum vydania, ale pripravujú nás aj na brutálnu jazdu.

Predstavujú nám Laser Baby, malé dievčatko, ktoré ale dokáže strieľať z očí lasery. A to poriadne smrteľné. Skupinu vojakov z Voughtu premení iba na krvavú kôpku behom chvíle. A následne je batoľa rozptýlené ulietavajúcim balónom, ktorý nasleduje.

Osem častí napakovaných zábavou

Sľúbené máme, že všetky epizódy sa budú viesť v podobnom duchu. Celkovo nás ich čaká osem a sústredia sa na rozmanité sily superhrdinov, ktorí patria do toho sveta. Škoda je len to, že každý z nich nebude mať viac času. Dĺžka častí má byť 12-14 minút, ale vraj majú byť „napakované zábavou“.

To povedal jeden z tvorcov pôvodného hraného seriálu, ktorý je zároveň aj výkonným producentom tohto animovaného, Erik Kripke. Okrem neho sa k písaniu epizód vracajú aj stálice ako Garth Ennis, Awkwafina, Eliot Glazer, Ilana Glazer alebo Evan Goldberg.

the-boys-diabolical
Zdroj: consequence.net

K tvorbe sa pridávajú nové zvučné mená

Avšak pre strelený kreslený spin-off máme očakávať aj ďalších autorov. Nimi bude napríklad Seth Rogen, Simon Racioppa, Ben Bayouth alebo Aisha Tyler. Pridá sa aj tvorca Ricka a Morthyho Justin Roiland a skupinu uzatvára Andy Samberg, ktorý písal skeče pre Saturday Night Live a neskôr epizódy seriálu Brooklyn-99.

Eric Kripke zároveň pridal na stránky seriálu prehlásenie, v ktorom hovorí:

„Prekvapenie! Už sme takmer dokončili osem epizód nášho animovaného seriálu, Diabolical. Zozbierali sme neuveriteľných tvorcov a dali sme im len jedno pravidlo… robím si srandu, nie sú žiadne pravidlá! Poriadne naložili a doručia osem kompletne nečakaných, vtipných, šokujúcich, krvavých, mokrých a emocionálnych epizód. Myslíte si, že The Boys sú šialení? Tak počkajte, kým uvidíte toto“

Šialenosť uvidíme už onedlho

A ukážka na The Boys: Diabolical dokazuje, že sú jeho slová pravdivé. Animátorské štúdio Titmouse, ktoré stojí napríklad za seriálom Star Trek: Lower Decks, nám ho prinesie už onedlho. Okrem šialenej srandy a hromady krvi priniesol teaser aj dátum vydania. Na streamovacej službe Amazon Prime Video sa ho dočkáme 4. marca 2022.

Ako sa vám zatiaľ páči Diabolical, animovaný spin-off k The Boys? Ste zvedaví na jeho bláznivé prevedenie a množstvá krvi alebo toto nie je vaša šálka kávy? Dajte nám vedieť do komentárov.

Zdroj: collider.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -