Potvrdila práve scenáristka seriálu Echo, že sa v ňom objavia Daredevil aj Kingpin?

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Budú v seriáli Echo Daredevil aj Kingpin?

Marian Dayre, scenáristka nadchádzajúceho Marvel seriálu na Disney+, mohla práve odhaliť zaujímavú informáciu. Na sociálnych sieťach zdieľala príspevok, ktorý by naznačoval, že v jej seriáli Echo sa objavia Daredevil aj Kingpin. Alaqua Cox má ako spomínaná superhrdinka debutovať v seriáli Hawkeye, ktorý začne vychádzať od zajtra.

Instagramový účet the_mcu_fandom zdieľal vo svojom príbehu zaujímavú fotografiu. Nachádza sa na nej herečka, ktorá hrá Echo a vedľa nej fotografie Charlieho Coxa a Vincenta D’Onofria. Pod fotografiami bola označená autorka seriálu s nápisom „Nemôžem sa dočkať ECHO“. Samozrejme, že šikovní ľudia na internete stihli obrázok zaznamenať.

Olej do ohňa pre dohady

Týmto ešte viac rozvírila dohady, ktoré sa točili okolo seriálu. Ľudia predpokladali, že postavy sa v seriáli objavia. Niektorí išli dokonca tak ďaleko, že prišli s tvrdením, že Echo bude vlastne skryte štvrtá séria netflixovského Daredevila. To autorka vyvrátila a povedala, že sa bude naplno venovať hlavnej postave, o ktorej má byť.

Avšak neznamená to, že by nemohla naplno integrovať Daredevila do MCU. Pred pár dňami sme priniesli samostatný článok o tom, že dôveryhodný zdroj potvrdil chystaný seriál s Charliem Coxom ako Daredevilom. Nebolo by nič zlé na tom, ak by postavu pred tým trochu viac uviedli medzi už fungujúce charaktery.

she-hulk daredevil spider-man
Zdroj: showflik.com

Neobjaví sa však Matt Murdock už skôr?

Predpoklady fanúšikov (a zrejmé uniknuté zábery z nakrúcania) hovoria o tom, že by sa mohol objaviť už vo filme Spider-Man: Bez domova, kde by figuroval ako právnik Petera Parkera. S týmto zameraním by skvele zapadol aj do pripravovaného seriálu She-Hulk. Sesternica Bruca Bannera, ktorá a stane superhrdinkou, Jennifer Walters je totiž práve právničkou.

Čo sa týka Wilsona Fiska, hlavy zločinu z Hell’s Kitchen, dohadov je snáď aj podobne veľa. Už v seriáli The Falcon and the Winter Soldier sa predpokladal jeho návrat, nestalo sa tak. Podobné predpoklady sú na Hawkeye či rovnako, She-Hulk.

predstaviteľ Kingpina ukončil natáčanie
Zdroj: nerdist.com

Wilson Fisk iste nepovedal posledné slovo

Samotný herec ich momentálne vyvracia, ale už v minulosti prejavil záujem znovu si obliecť biely oblek. Dokonca na sociálnych sieťach upozornil ľudí, že by nemali podceňovať Kingpina, lebo nikdy nevedia, kedy sa vráti na vrchol. Stať sa vraj môže čokoľvek.

Treba ale povedať, že seriál Echo je perfektné miesto, kde sa Daredevil a Kingpin môžu predstaviť. Maya Lopez je podobne ako Matt Murdock nepočujúcou superhrdinkou. Vďaka tomu disponuje „fotografickými reflexami“, čo jej umožňuje nielen rýchlo reagovať, ale aj kopírovať pohyby svojich protivníkov.

nový Daredevil projekt
Zdroj: wall.alphacoders.com

Perfektné miesta na „ľahký reboot“ postáv

S Daredevilom tak často spolupracuje a čistí ulice New Yorskej štvrte od zločincov. No a pozor – je adoptívnou dcérou Kingpina. Keď vidíte ako to všetko do seba perfektne zapadá, viete si predstaviť lepší priestor, kde by mali v rámci MCU tieto dve postavy dostať „ľahší reboot“?

Myslíte si, že by mohli byť v seriáli Echo Daredevil aj Kingpin? Predstavia sa podľa vás postavy už skôr alebo ich čaká MCU debut až pri Mayi Lopez? Dajte nám vedieť váš názor.

Zdroj: movieweb.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -