Black Adam má oficiálne známy dátum premiéry. Oznámili nám to vo veľkolepej kampani

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Black Adam má nový dátum premiéry

Black Adam je film, na ktorý v DC filmovom svete čakáme už nejaký čas. Prvý raz o ňom hovoril predstaviteľ hlavnej role Dwayne Johnson už v roku 2008. Trvalo ešte ďalších šesť rokov, teda do 2014, kým sa oficiálne potvrdilo, že túto rolu má. Veľa fanúšikov očakávalo, že sa teda objaví a strihne si svoj debut v Shazam!, to sa však nestalo.

Miesto toho bude prvý raz vo svojom vlastnom sólovom filme. Režíruje ho Jaume Collett-Serra a trvalo mu teda nejaký čas, kým ho odlepil od zeme. Čakanie sa ale zrejme vypláca, pretože počas posledných týždňov sme počuli o filme viac ako kedykoľvek predtým. Produkcia mala začať už počas minulého roka, spomalil ju však, ako mnohé ďalšie, koronavírus.

dc film black adam
Zdroj: unilad.co.uk

Justice League of America bude vo filme tiež

Doteraz posledná informácia o filme bola veľmi čerstvá, z minulého týždňa. Vieme, že sa tam objaví tím Justice Society of America a potvrdený bol jeho posledný člen, Doctor Fate. Toho si zahrá Pierce Brosnan. Okrem neho tam budú Atom Smasher (Noah Centineo), Cyclone (Quintessa Swindell) a Hawkman (Aldis Hodge). Ďalšie role ešte neboli potvrdené, ale vieme, že si ich zahrajú Sarah Shahi a Marwan Kenzari.

Na tento rok bol film stiahnutý z kalendára premiér DCEU. V sobotu poobede zverejnil Johnson na svojich sociálnych sieťach správu, že máme čakať niečo špeciálne v súvislosti s filmom. A skutočne, nasledujúci deň prišla veľkolepá kampaň. Viacero obrazoviek na Times Square v New Yorku na krátku chvíľu zhaslo, na čo sa objavil blesk a hlas oznamoval, že máme čakať ako sa DC vesmír zmení.

Pierce Brosnan Black Adam Justice Society
Zdroj: fandomwire.com

Oznámenie dátumu zmenilo Times Square

Následne bol oznámený dátum premiéry filmu Black Adam. Ten teda nebude v decembri tohto roku, ako sa pôvodne plánovalo. Dočkáme sa ho namiesto toho 29. júla 2022. To by ale vôbec nemusela byť nevýhoda. Premiéra filmu The Batman bude v marci a The Flash dobehne až v novembri.

Preto je dobré, že sa vyplní medzera medzi dvomi veľkými trhákmi niečím ďalším a nebudeme musieť mať príliš dlhý čas bez filmov. Letný dátum sa opakovane potvrdil ako dobrý nápad, pretože vtedy majú ľudia akosi najviac náladu na akčné jazdy.

Bude viac času na produkciu do leta

Okrem toho budú mať aj viac času na produkciu filmu, ktorá má podľa hercových komentárov ešte len začať od budúceho týždňa. Preto je jednak bezpečnejšie a aj rozumnejšie, aby film posunuli až na leto 2022 a zaručili si tak viac divákov a tým pádom aj plnšiu kasu. A po toľkom čakaní už rok a štvrť nie je dlhým časom.

Čo hovoríte vy na nový dátum premiéry filmu Black Adam? Je to aj podľa vás rozumný krok, alebo ste ho chceli vidieť čo najskôr? Dajte nám vedieť v komentároch.

Zdroj: screenrant.com 

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -