Pierce Brosnan si zahrá v DC filme Black Adam mocného čarodejníka Doctora Fatea

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Najčítanejšie za 7 dní

Pripravovaný DC film Black Adam si na svoje konto píše nového herca, ktorým je nestarnúci Pierce Brosnan (James Bond: Zajtrajšok nikdy nezomiera). Ten sa do očakávaného projektu pripojí ako komiksový čarodejník Doctor Fate.

Brosnan je zavŕšením kľúčového obsadenia postáv do superhrdinskej partie Justice Society, ktorú v komiksoch založil práve Doctor Fate. Aj keď jeho čarodejnícky plášť v DC komiksoch nosilo hneď niekoľko postáv, filmové spracovanie sa zameria len na pôvodného majiteľa.

Pierce Brosnan Black Adam
Zdroj: dcextendeduniverse.fandom.com

Pierce Brosnan je komiksový Kent Nelson v DC filme Black Adam

Doctor Fate bol v komiksoch uvedený v máji 1940. Jeho príbeh však začína pod menom Kent Nelson, ktorý je synom známeho archeológia. Kent ide samozrejme v otcových šľapajach a snaží sa prekvapiť svet novým famóznym objavom.

Netrvá dlho a narazí na tajomnú hrobku egyptského Boha múdrosti Nabuho. Po otvorení sa mu táto staroveká bytosť zjaví a začne ho učiť čarodejníckym schopnostiam, aby mohol jedného dňa prebrať prilbu osudu.

Pierce Brosnan Black Adam Justice Society
Zdroj: fandomwire.com

Bohaté združenie komiksových DC hrdinov

Film Black Adam už začal oficiálne natáčanie. V hlavných úlohách sa predstavia – Dwayne Johnson ako titulný charakter Black Adam, Noah Centineo ako Atom Smasher, Aidis Hodge ako Hawkman a Quintessa Swindell ako Cyclone.

Do projektu sa taktiež pridali Marwan Kenzati, ktorého úlohu vo filme zatiaľ nepoznáme. Na záver tu máme aj Sarah Shahi ako univerzitnú profesorku a líderku povstaleckého odboja v Kahndaqu.

Réžiu má na starosti filmár Jaume ColletSerra, ktorý zhodou náhod režíruje aj tohtoročnú dobrodružnú snímku Jungle Cruise tiež s Dwayne Johnsonom. Black Adam mal pôvodne doraziť 22. decembra 2021, ale film bol medzi časom zaradený do harmonogramu štúdia Warner Bros. a momentálne nemá uvedený dátum vydania.

Je podľa teba Pierce Brosnan dobrým výberom do úlohy Doctora Fatea v pripravovanom filme Black Adam? Názor nám môžeš napísať dole do komentárov.

Zdroj: hollywoodreporter.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -