Russell Crowe bol obsadený do filmu Thor: Love and Thunder. Jeho rola má byť prekvapivá

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Russell Crowe vo filme Thor: Love and Thunder

Russell Crowe sa pridal k obsadeniu filmu Thor: Love and Thunder. Boh hromu je jeden z tých šťastnejších, ktorí dostanú aj štvrtý sólový film. Vlastne je zatiaľ jedinou výnimkou. Ale jedno je isté – spadá do Štvrtej fázy filmového vesmíru Marvelu. Tá bola oznámená ešte v roku 2019 a v podstate sa ešte len rozbieha, nakoľko bola spomalená kvôli globálnej pandémii.

Thor 4 bol oznámený toho roku na Comic-Cone v San Diegu. Samozrejme sa v hlavnej úlohe vracia Chris Hemsworth ako jeden z Avengerov a režíruje Taika Waititi. Vráti sa aj Tessa Thompson ako Valkyrie. Po pauze v jednom filme opäť uvidíme aj Natalie Portman ako Jane Foster – a nielen to, pretransformuje sa aj na novú verziu Thora.

Príbeh Jane Foster v Thorovi 4
Zdroj: dailymotion.com

Vo filme bude postáv neúrekom

Ako záporák bude vo filme Gorr, the God Butcher. Toho stvárni Christian Bale. Uvidíme tam aj členov Strážcov Galaxie, takže film bude skutočne rozmanitý. Aby toho nebolo málo, tak sa v cameo roli (falošného Lokiho) vráti Matt Damon a v podobnej úlohe (falošná Hela) uvidíme aj Melissu McCarthy.

Preto je zaujímavou správou, že sa obsadenie ešte rozrastá. Ale Marvel nám nechce prezradiť viac. Zatiaľ povedali iba, že jeho rola je prísne tajná. K novinke sa ľudia dostali tak, že zopár fanúšikov zbadalo Crowa na hre rugby s ostatnými hercami v Austrálii. Krátko na to potvrdili, že skutočne bude mať zábavné cameo, odmietajú však povedať čokoľvek ďalšie.

Thor: Love and Thunder MCU
Zdroj: justjared.com, twitter.com

Herec vo vážnych, akčných aj zábavných snímkach

Russell Crowe by mohol byť naozaj cenným príspevkom pre film Thor: Love and Thunder. Predošlý film s podtitulom Ragnarok nám ukázal, že aj takáto séria dokáže mať v sebe epickú akciu a humor zároveň. A herec rozhodne zvláda oboje. Pozrime sa napríklad na jeho najznámejšiu úlohu vo filme Gladiátor a porovnajme si ju s filmom z poslednej dekády, Ostrí chlapci.

A herec pochádza zároveň z Nového Zélandu, rovnakej krajiny ako Waititi. Spoja sa tu teda rodáci z jednej krajiny. A ak sa jeho postava nejako stretne aj s Gorrom, tak pôjde o opätovné stretnutie. Crowe si totiž s Balom zahral vo westerne 3:10 Vlak do Yumy. Zatiaľ ale môžu fanúšikovia Marvelu iba špekulovať o tom, koho by si mohol zahrať. Ale už teraz mnoho z nich, podľa príspevkov na sociálnych sieťach, dúfa, že by mohol mať aj stále miesto v MCU.

Zdroj: screenrant.com

Akú rolu by mal stvárniť?

Mohlo by ísť naozaj o malé vtipné cameo. Mohol by sa pridať k McCarthy, Damonovi, Samovi Neillovi a Lukovi Hemsworthovi v divadle pre Asgarďanov, kde by napodobňovali udalosti z Ragnaroku. Žeby tam mohol vystupovať ako Hulk a tým pridať na komickosti celej situácie? To by mohlo znamenať to spomínané „zábavné cameo“.

Tipy sú však aj na to, že by sa mohol konečne objaviť Beta Ray Bill – práve to by mu mohlo zaistiť aj budúcnosť s MCU projektami. Mohol by stvárniť Odinovho brata Borsona alebo ďalšieho z Thorovych súrodencov, Baldera. Dokonca by sa mohol objaviť ako staršia verzia Thora, ktorá často v komiksoch vystupuje. No, špekulácií by mohlo byť mnoho, na potvrdenie toho, čo bude hrať, si budeme musieť počkať do budúceho roka.

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ

Akú rolu podľa vás dostane Russell Crowe vo filme Thor: Love and Thunder? Pôjde podľa vás iba o drobné cameo, alebo bude mať v MCU aj budúcnosť? Dajte nám vedieť v komentároch.

Zdroj: screenrant.com 

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -