Obsadenie Masters of the Air sa rozrastá. Čo čakať od seriálu od Toma Hanksa a Stevena Spielberga?

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Seriál Masters of the Air naberá obsadenie

Apple televízia prinesie neskôr v tomto roku seriál z prostredia 2. svetovej vojny, Masters of the Air. Postará sa o neho naozaj dychberúca dvojica, ktorou sú Steven Spielberg a Tom Hanks. Dráma teraz naberá obsadenie, ďalší z hercov bol potvrdený.

Je ním Nate Mann, ktorý je doteraz najviac významný v jednej roli. Tou je tínedžer Ray Donovan z rovnomenného seriálu na kanáli Showtime. Pridáva sa tak k skôr oznámenému obsadeniu, v ktorom nájdeme mená ako Antohny Boyle (rola Scorpiusa Malfoya v hre Harry Potter a prekliate dieťa) alebo Austin Butler (tínedžerský seriál The Carrie Diaries). Posledným známym menom je Callum Turner, známy z Fantastických zverov.

masters of the air calum turner
Zdroj: amblin.com

Letci, ktorí priniesli vojnu na Hitlerov prah

Seriál bude založený na knihe od Donalda L. Millera. Dej sa zameriava na mladých amerických bombardérov počas 2. svetovej vojny. Hovorí sa o nich, že „priniesli vojnu na Hitlerov prah“. Jedna z významných postáv je Major „Rosie“ Rosenthal, ktorého bude hrať práve mladý Mann.

nate man
Zdroj: screenlately.com

Scenár k seriálu píšu John Orloff s Grahamom Yostom. Majú veľkú skúsenosť s podobnou tematikou, nakoľko napísali podobný seriálový hit, Band of Brothers. Druhý menovaný v ňom navyše figuroval ako koproducent. V tomto prípade je producentom práve Steven Spielberg a to cez jeho spoločnosť Amblin Television. Výkonným producentom bude aj Tom Hanks a to pod vlajkou jeho spoločnosti Playtone.

Zaujal vás seriál The Masters of the Air? Ste zvedaví na spojenie Spielberga a Hanksa na producentských stoličkách pri vojnovej dráme? Dajte nám vedieť v komentároch.

Zdroj: geektyrant.com 

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -