5. séria šialeného animáku Rick and Morty dostala svoj trailer! Zároveň nám ukazujú aj dátum vydania

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Rick and Morty dostáva trailer na 5. sériu

Čakanie je takmer u konca a 5. séria animáku Rick and Morty dostáva svoj trailer a zároveň dátum vydania. A ten dátum nebude obmedzený len na večernú premiéru, ale spoločnosť Adult Swim ho vyhlásila za oficiálny Rick and Morty deň. Čakajú nás počas neho na stanici Cartoon Network aj sociálnych sieťach rôzne náhľady do tvorby seriálu, vystrihnuté scény a ďalšie prekvapenia.

20. júna dostaneme totiž celé hodiny materiálu z tejto šialenej animovanej tvorby. Všetko sa to ale zakončí premiérou prvej časti 5. série. V nej nás toho čaká naozaj dosť, či už sú to dramatické aj komické situácie Sanchezovej rodiny a veľká kopa výstredných sci-fi situácií.

Paródie sú tradične súčasťou série

Otvárať sa budú zase portály do alternatívnych realít – v jednej z nich dokonca vidíme ústrednú dvojicu ako bojuje proti upírom v slnečných okuliaroch – Blade vesmír je jednoducho „naprataný“. Vidíme aj „zvláštneho nadržaného morského muža“ alebo „zlaňovanie cez futuristické kovové tunely“. A to všetko za zvukov nabušujúcich tónov skladby Blue Orchid od The White Stripes.

A samozrejme nechýbajú ani vtipy na jednotlivé postavy. Zosmiešňovanie či zabudnutie Jerryho by nemalo chýbať v žiadnej sérii. Hádky so Summer sú tiež kvalitným running jokeom, dokonca aj keď to má byť o tom, čo už môže byť považované za „príliš tiché“. Jednoducho všetko, čo máme na seriáli radi a vďaka čomu si zaslúžilo aj ocenenie Emmy.

Rick-and-Morty-Season-5-Trailer
Zdroj: denofgeek.com

Deň Ricka a Mortyho bude plný materiálov

Ak vám Rick and Morty trailer na 5. sériu nestačil a dostatočne vás nenavnadil, pozrite si ho znovu. K tomu si ešte povedzte, že 20. jún nie je ďaleko a nečaká nás počas neho iba premiéra, ale aj celkové oslavy tohto dňa od samotnej stanice. Jednoducho, ak nie ste nadšení, tak s vami niečo nie je v poriadku.

Páčil sa vám Rick and Morty trailer na 5. sériu? Navnadil vás dostatočne, alebo vám k tomu dopomohla až informácia o Rick and Morty dni 20. júna? Dajte nám vedieť v komentároch.

Zdroj: collider.com 

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -