„Pripravte si vreckovky, dokončíme to spolu“ – vyzýva divákov trailer na štvrtú a zároveň poslednú sériu Sex Education

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Trailer na 4. sériu Sex Education

Čakanie na záver je (takmer) na konci. Netflix prináša trailer na 4. sériu Sex Education, o ktorej už dlhšie vieme, že bude jeho veľkým vyvrcholením. Čaká nás finále plné emócií, napätia (v akejkoľvek forme) a samozrejme – nové prostredie. Nebudeme totiž viac sledovať strednú školu Moordale.

Namiesto toho sa hrdinovia presúvajú na univerzitu Cavendish Sixth Form. Ncuti Gatwa, ktorý je Ericom, dostáva nové skúsenosti, o akých sa mu predtým ani nesnívalo. Dobre známa dvojica Otis Milburn (Asa Butterfield) a Maeve Wiley (Emma Mackey) prinášajú dejovú linku (začínajúcu nejakými šteklivými fotkami), pri ktorej budeme s napätím čakať, či skončia spolu.

Nie jediný terapeut, nie jediné dieťa…

Nová škola prináša aj novú terapeutku a tak sa doktorka Jean Milburn (Gillian Anderson) rozhodne venovať novému zameraniu – psychologička v rádiu. Zároveň ale bojuje aj s osobnými problémami – má ďalšie dieťa a nie si je istá, kto je otcom. Pritom môže zabúdať na spojenie so svojím synom, ktorý ju ešte stále silne potrebuje.

Nakrátko sa objavuje aj Dan Levy, ktorý si zopakuje svoju postavu súkromného učiteľa a uznávaného autora Thomasa Molloya. Ďalšími, ktorý si svoje role, zopakujú budú Connor SwindellsKedar Williams-StirlingAlistair PetrieMimi Keene či Aimee Lou Wood. Opäť tak uvidíme aj Jacksona, Aimee či Adama.

Sex Education 4. séria
Zdroj: empire.com

Vyvrcholí už o týždeň

Samozrejmosťou je však aj príchod nových postáv. Tým prinesú život herci ako Thaddea Graham, Lisa McGrillis, Marie Reuther, Jodie Turner Smith, Eshaan Akbar, Felix Mufti, Anthony Lexa, Alexandra James, Reda Elazouar, Bella Maclean alebo Imani Yahshua.

Streamovacia služba nám ako vždy prinesie všetky epizódy naraz. Pre divákov je však aj tak nachystané prekvapenie. Úplne záverečná epizóda bude dlhšou ako všetky doterajšie – bude mať dĺžku až 83 minút. Finálnej série sa dočkáme už o týždeň – objaví sa 21. septembra.

Ako sa vám páči trailer na záverečnú sériu Sex Education? Myslíte si, že Otis a Maeve skončia spolu? Bude pre vás aj týždeň príliš dlhým čakaním na finále seriálu? Dajte nám vedieť v komentároch.

Zdroj: digitalspy.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -