Sex Education opúšťa ďalšia hviezda. Nemôžu jedna bez druhej fungovať alebo je dôvod iný?

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Najčítanejšie za 7 dní

Sex Education opúšťa ďalšia hviezda

Britský dramatický seriál o dospievaní, ktorý si obľúbili milióny divákov, sa pomaly blíži k svojmu koncu. Pre jeho štvrtú sériu, ktorá by mala byť poslednou, ho však opúšťajú hereckí predstavitelia. Nedávno svoj odchod zo Sex Education oznámila Patricia Allison, teraz ho opúšťa ďalšia hviezda. Čo je dôvodom?

Allison si zahrala postavu menom Ola, ktorá mala v seriáli komplikovanú minulosť. Randila s hlavným hrdinom Otisom (Asa Buterfield), následne ju však viac zaujala jej kamarátka Lily Iglehart. Tú si zahrala Tanya Reynolds. Ich vzťah sa vyvíjal od postupného odolávania až k fanúšikmi obľúbenému páru. Na konci tretej série sme si nemohli zostať istí, v akej fáze zostal.

sex education ola
Zdroj: teenvouge.com

Už neuvidíme, ako to dopadlo s Olou a Lily

Odchov Oly zo seriálu to pre tvorcov rozhodne skomplikoval. Teraz ale hlási podobný prípad aj Reynolds, ktorá sa vyjadrila, že zo seriálu pred štvrtou sériou odchádza. Mohlo by sa zdať, že podobne ako na malej obrazovke nevedia jedna bez druhej fungovať, dôvod je však v tomto prípade iný.

Allison sa rozhodla odísť sama, aby mohla nasledovať iné príležitosti. Jej herecká kolegyňa jednoducho nedostala ďalší priestor. Dokazuje to rozhovor, ktorý viedla pre portál Radio TimesRozhodli sa ju odsunúť zo scenára, aby mohli spraviť priestor pre nové postavy.

sex education lila
Zdroj: hollywoodreporter.com

Priestor pre nové postavy

Ako sama uviedla, robí ju to veľmi, veľmi, smutnou, ale rozumie tomuto rozhodnutiu. Je to podľa nej prirodzené – keď máte také množstvo postáv, tak sa môže stať, že niektoré zo starých musia odísť. Je škoda, že prídeme o túto príbehovú líniu, na ktorú sme čakali, na druhej strane to, rovnako ako herečka, chápeme.

Vyjadrenia, ktoré však ďalej uvádzala, korešpondujú s predošlými predpokladmi od fanúšikov. Hovorilo sa o tom, že viacero postáv by malo odísť zo strednej školy v Moordale do novej inštitúcie. Je teda viac ako jasné, že dostaneme mix charakterov, ktoré už poznáme, s ich nových spolužiakmi. Excentrická Lily nám však určite bude chýbať.

Ako hodnotíte správu, že zo Sex Education odchádza ďalšia hviezda, teraz rozhodnutím tvorcov? Patrila Lily medzi vaše obľúbené postavy? Priali ste jej to s Olou? Dajte nám vedieť v komentároch.

Zdroj: screenrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -