Jennifer Lopez bojuje proti robotom o budúcnosť ľudstva. Netflix chystá pôsobivé sci-fi plné drsnej akcie

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Najčítanejšie za 7 dní

Trailer na sci-fi Atlas

Netflix prináša trailer na film Atlas, v ktorom hrá hlavnú úlohu Jennifer Lopez. Ukazuje svet v pôsobivej budúcnosti, kde veľa sfér ľudského života ovláda umelá inteligencia. Hlavná hrdinka, ktorá je skúsenou dátovou analytičkou, jej však má problémy veriť. Túto nedôveru bude musieť prekonať, pretože po krutom súboji je nádejou na budúcnosť ľudstva práve ona s jediným robotom.

Lopez ako hudobníčka vydáva svoj deviaty štúdiový album, popritom sa ale venuje aj hereckej kariére. Pri spolupráci s Netflixom prináša značný odklon od jej štandardného žánru romantických filmov (a komédií). Po akčnom trileri Matka z minulého roka si tak berie úlohu Atlas Shepherd, prieskumníčku v neďalekej budúcnosti.

Jennifer Lopez spolupracuje s robotom

Jedna z jej misií ale naberie rýchly spád, keď zaútočia roboty. Pri boji takmer príde o život a nutný pád prežije len za pomoci schopného, no rebelského robota, ktorého pilotuje. Zistí, že sa s ním nestretáva prvý raz, teraz však musí s ním spolupracovať. Nielen aby zachránila svoj život, ale celý náš druh.

Režisérom pôsobivej futuristickej snímky je Brad Peyton, ktorý stojí za filmami ako Cesta na tajomný ostrov alebo Besnenie. Scenár mu napísal Leo Sardiarian, ktorý stál aj za epizódami k seriálu Expanzia. Asistoval mu pri tom Aron Eli Coleite, ktorý vytváral príbehy k Star Trek: Discovery či Locke & Key.

sci-fi atlas netflix jennifer lopez simu liu
Zdroj: Netflix

Kvalitní tvorcovia, ešte lepší herci

V obsadení ďalej nájdeme aj hercov, ktorí sa za ich predošlé snímky zúčastnili nedávnej oscarovej ceremónie. Sú nimi Simu Liu (Shang-Chi a Barbie) a Sterling K. Brown (Americká fikcia, je držiteľom Emmy za seriál This Is Us). Okrem nich sa tu ukážu ešte  Gregory James Cohan, Abraham Popoola, Lana Parrilla alebo Mark Strong.

Podľa ukážky je zrejmé, že film bude kombinovať veľkolepé vizuály možnej budúcnosti s intenzívnom drámou a trilerom o prežití. Streamovacia služba ho pridá do svojej ponuky 24.mája 2024.

Ako sa vám páčil trailer na Atlas? Užívate si Jennifer Lopez aj v takejto roli? Nadchdli vás viac vizuály budúcnosti alebo nervydrásajúce súboje? Dajte nám vedieť v komentároch.

Zdroj: hollywoodreporter.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -