Trailer len pre silné žalúdky. Kultová Vrana sa vracia a bude extrémne brutálna

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Najčítanejšie za 7 dní

Trailer na film Vrana

Štúdio Lionsgate prináša trailer na temný mysteriózny triler Vrana. Divákmi bol očakávaný, pretože ide o nové spracovanie kultovej klasiky z roku 1994. Vychádzala z komiksovej predlohy od Jamesa O’Barra, ktorá hovorí o Ericovi Dravenovi, ktorého si tento raz zahrá Bill Skarsgård. Keď je spolu so svojou snúbenicou zabitý, tajomná vrana ho privádza naspäť k životu, aby našiel svoju pomstu.

Protagonista stretáva svoju spriaznenú dušu Shelly Webster, ktorú si zahrá britská hudobníčka FKA Twigs, na naozaj nevšednom mieste – psychiatrickej liečebni. Oboch ich prenasledujú vízie vecí, ktoré by sa nemali nachádzať v našom svete. O to silnejšie sa stane ich puto, ktoré rozdelí násilný útok kriminálnikov.

Pravá láska nikdy nezomiera

Eric je pri tomto napadnutí zabitý, jeho duša však neputuje na druhý svet. Keďže má nedoriešené veci, vrana prináša ju prináša naspäť. Doslova nemôže zomrieť, kým opäť nenájde svoju milovanú a neprinesie odplatu každému, kto je zodpovedný za ich rozdelenie aj za snahu o jeho smrť.

Stáva sa čoraz temnejším a jeho akcie sú viac a viac brutálnejšie. Snímka sa teda rozhodne nedrží naspäť a ukazuje nám súboje v ich plnej intenzite. Prináša všetko, čo bolo spôsobené jemu – bolesť a peklo na zemi.

Bill Skarsgard Vrana
Zdroj: YouTube / Lionsgate Movies

Úplne nový prístup k predlohe

Okrem spomenutej dvojice si vo filme zahrajú Danny Huston (Noc dlhá 30 dní), Laura Birn (Nadácia), Sami Bouajila (Lupiči) a Jordan Bolger (Bojovníčka). Za novým spracovaním stojí režisér Rupert Sanders, ktorý predtým priniesol film Ghost in the Shell. Autorom scenára sa stal Zach Baylin, ktorý pracoval aj na snímke Kráľ Richard.

Tvorcovia si zobrali neľahkú úlohu po tom, akou ikonou je film spred troch dekád. Rozhodli sa však pre prinesenie rovnakej mytológie do úplne nového spracovania, ktoré by sa nesnažilo napodobnovať originál. Samotný Skarsgård tak prináša značne odlišné stvárnenie, než ako sme videli z poslednej role Brandona Leeho. Jeho výkon si budeme môcť pozrieť od 7. júna, kedy bude film uvedený do kín.

Páči sa vám trailer na novú podobu filmu Vrana? Bude vám sedieť aj takéto stvárnenie Erica Dravena? Veríte mu jeho cestu za pomstvou s nezomierajúcou láskou? Dajte nám vedieť v komentároch.

Zdroj: Lionsgate Movies

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -