V šialenej komédii Quiz Lady musia sestry zohnať peniaze pre ich gamblerskú matku. Neuveríte, akým spôsobom

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Trailer na komédiu Quiz Lady

Spoločnosť 20th Century Fox nám prináša trailer na komédiu Quiz Lady. Pochádza od producentov filmov Šprtky to chcú tiež alebo Barb a Star idú do Vista del Mar, čo je zárukou odviazanej zábavy. Samotný koncept je bizarný. Dve sestry, ktoré hrajú Awkwafina a Sandra Oh, musia zohnať peniaze na hráčsky dlh ich matky.

Aj keď sú sestrami, nemôžu byť odlišné. Anne je upätá introvertka, Jenny je divokou ženou v každom zmysel slova. Opätovne sa stretávajú, keď sa dozvedia, že ich mama je preč. Teda, domov dôchodcov nesprávne formuloval túto správu – ich mama utiekla.

Kde zohnať 80 000? Odpoveďou je…

Dozvedáme sa, že to bolo kvôli tomu, že miestnemu gansterovi dlžila 80 000. Dlh je tak vyžadovaný od jej dcér, a aby sa ukázalo, že to je myslené seriózne, unesú Anne psa. Pri zúfalej snahe prísť na to, kde doláre zohnať prichádza spásonosná myšlienka, keď sa ukáže, že je Anne absolútne posadnutá televíznymi súťažami (ktoré moderuje Will Ferrell) a plná vedomostí.

Vydávajú sa tak na bláznivý road trip, ktorého cieľom je účasť v kvíze. Netreba dodávať, že prekážok bude na ceste mnoho, najväčšou z nich môže byť problém vystupovať na kameru. Ešte že sú tu isté podporné látky (teda, samozrejme, stévia).

quiz lady awkwafina sandra oh
Zdroj: people.com

Bláznivá komédia od skúsených tvorcov

Okrem spomenutých hercov sa vo filme objaví aj Jason Schwartzman. Ďalej si tu zahrajú Holland Taylor, Tony Hale alebo Jon „Dumbfoundead“ Park. Scenár k filmu napísala Jen D’Angelo, ktorá stojí za seriálmi Solar Opposites alebo Young Rock.

Réžiu si zobrala na starosť Jessica Yu, ktorá je jednou z tvorkýň seriálov 13 Reasons Why, Hollywood alebo Ratched. Skúsenosť však má aj s komédiou, napríklad so satirickým kúskom Ping Pong Playa. Jej nový projekt, ktorý vyzerá ako veľmi dobrá porcia zábavy, sa ukáže na streamovacej službe Hulu3. novembra.

Pobavil vás trailer na Quiz Lady? Ste zvedaví na toto spojenie herečiek v bláznivej komédii? Ako sa vám páči jej námet? Dajte nám vedieť v komentároch. 

Zdroj: geektyrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -