Žiaden Johnny Depp. Sledujte trailer na nového Wonku s hereckým esom Hollywoodu

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Trailer na nový film Wonka

Spoločnosť Warner Bros. prináša nový trailer na film Wonka, ktorý slúži ako prequelový príbeh k Charliemu a továrni na čokoládu od Roalda Dahla. Tentoraz uvidíme excentrického majiteľa predmetnej čokoládovne, ešte kým ju naplno rozbehol. Zahrá si ho Timothée Chalamet, ktorý skvele vystihuje hektickosť, avšak kúzelnosť a dobrosrdečnosť hlavnej postavy.

Samozrejme by to ale nedokázal bez svojich oddaných Oompa-Loompov. Prvého z nich, ktorého chytí (a o ktorom sa dozvedáme, že sa volá Lofty), si zahrá Hugh Grant. Môžeme byť svedkami toho, že on bude nositeľom nejednej vtipnej situácie tohto filmu.

Hugh Grant ako Oompa-Loompa určite stojí za to

Príbeh nás zavedie do dôb, kým sa chcel stať mladý Willy výrobcom tej najlepšej čokolády, ktorá by bola dostupná pre každého. To sa však nepáči bohatej elite mesta, v ktorej nájdeme herecké osobnosti ako Pateson Joseph alebo Mathew Baynton. Pracuje pre nich aj policajný dôstojník v podaní Keegana-Michaela Keya, ktorý hrdinovi ukáže, že takto to v ich meste nechodí a dá mu poriadne chladnú sprchu (či skôr kúpeľ).

Zvyšok obsadenia je nemenej hviezdny. Uvidíme tu Oliviu Coleman či Rowana Atkinsona ako kňaza. Ďalej si tu zahrajú Jim Carter, Matt Lucas, Natasha Rothwell, Tom Davis, Mathew Baynton, Simon Farnaby alebo Sally Hawkins, ktorá stvárni Willyho mamu.

plagát wonka
Zdroj: Warner Bros.

Fantázia, dobrodružno, komédia, emócie a farebnosť

Tento charakter môže byť kľúčovou postavou, ktorá prinesie citlivé momenty. Celkovo snímka prináša krásne spojenie rozmarnosti, dobrodružnosti, komédie a ďalších prvkov, ktoré zaútočia na naše zmysly. Dostávame aj náhľad na továreň samotnú, ktorá je jasne inšpirovaná filmovým spracovaním z roku 1971, avšak unikátnejšie farebnejšia a s ešte živšou atmosférou.

Podobný kúsok vie dať dohromady iba režisér Paul King, ktorého môžeme poznať aj ako autora Paddingtona. Pomaly by sme sa mali začať pripravovať na to, že budeme ohúrení (nie čajovou konvičkou, magickými trikmi), pretože je premiéra iba dva mesiace ďaleko. Film bude do kín uvedený 15. decembra.

Ako sa vám páči nový trailer na film Wonka? Boli ste jeho atmosférou a spojením viacerých žánrových prvkov unesení? Zájdete si na príbeh vzniku továrne na čokoládu aj do kina? Dajte nám vedieť v komentároch.

Zdroj: screenrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -