V traileri ho nespoznáte. Hollywoodska ikona sa zmenila na odporného priekupníka so zbraňami

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Najčítanejšie za 7 dní

Trailer na film Love Lies Bleeding

Elektrizujúci, vášnivý, ale tiež poriadne nebezpečný. Práve taký bude vzťah, ktorý si Kristen Stewart vybuduje vo svojom najnovšom filme. Trailer na snímku Love Lies Bleeding dokazuje, že fráza „láska bolí“, môže mať rozličné podoby. Problematický vzťah medzi dcérou priekupníka so zbraňami a atlétkou na vzostupe prinesie poriadne tŕnisté zákruty.

Kristen Stewart sme mohli naposledy vidieť v sci-fi body horore Crimes of the Future alebo v role princeznej Diany v dráme Spencer. Tento raz bude hrať Lou, ktorá sa snaží čo najviac dištancovať od svojej kriminálnej rodiny. Vedie posilovňu v Las Vegas, kde sa jej život navždy zmení.

Láska na pozadí obchodu so zbraňami

Práve do jej telocvične totiž prichádza Jackie, ambiciózna bodybuilderka, ktorá chce v tomto meste preraziť. Zahrá si ju Katy M. O’Brian, ktorú môžeme poznať zo seriálu Mandalorian alebo filmu Ant-Man a Wasp: Quantumania. Lou sa do nej bláznivo zamiluje, ich láska však prinesie vlnu násilia.

Problémom v novom vzťahu sa totiž stáva otec, ktorého si zahrá Ed Harris. Naoko prevádzkuje strelnicu, na ktorej sa Jackie zamestná. Netrvá však dlho, aby aj ona zistila, že ide iba o zásterku pre jeho skutočný biznis so zbraňami kvôli ktorému po ňom ide aj samotná FBI. Prichádza tak aj k prestrelkám a vidíme tiež, že bude nutné sa zbavovať aj mŕtvol.

love lies bleeding plagát
Zdroj: A24

Príde na jar budúceho roka

Príbeh doslovazničujúcej lásky prinesie známe štúdio A24 (naposledy bodovalo snímkou Dream Scenario). Režisérkou aj scenáristkou sa stala Rose Glass, ktorú môžeme poznať vďaka filmu Saint Maud. Okrem spomenutých hercov si tu zahrajú Dave Franco (s ikonickými fúzmi z 80. rokov), Jena Malone alebo Anna Baryshnikov.

Unikátne spojenie krvavého trileru a romantického filmu bude mať svoju premiéru na filmovom festivale v Sundance počas januára. Nie je ešte známe kedy sa následne dostane do celého sveta, predpokladá sa, že by to mohlo byť niekedy počas jari 2024.

Ako sa vám pozdáva trailer na Love Lies Bleeding? Bude podľa vás fungovať spojenie trileru a romantického filmu? Čo hovoríte na herecké obsadenie? Dajte nám vedieť v komentároch. 

Zdroj: ew.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -