Z Garfielda sa stáva nečakaný filmový trhák. Objavia sa v ňom až dve hviezdy Marvelu, sledujte ukážku

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Trailer na animák Garfield

Chris Pratt si na svoje konto pridáva ďalšiu animovanú postavičku. Teraz bude hlasom milovaného oranžového kocúra, ktorý nenávidí pondelky. Ten sa nám konečne lepšie predstavuje, vyšla totiž oficiálna ukážka animovaný film Garfield. Vidíme nielen dobrodružstvá večne nenažranej mačky, ale aj moment, v ktorom zmenil život Jonovi Arbucklovi. Otázne je, či k lepšiemu.

Začiatkom tak na nás zaútočí dávkou rozkošnosti, keď ho sledujeme ako mačiatko túlajúce sa po uliciach. Rovnako opustený je aj jeho budúci majiteľ, ktorý nemá s kým zdieľať pizzu. To čoskoro nebude problémom. V Garfieldovom žalúdku skončí obsah nielen jeho taniera, ale aj zvyšného osadenstva reštaurácie. A tak si kocúr adotpoval Jona…(každý vlastník mačky si práve empaticky povzdychol).

animovaný film garfield
Zdroj: themoviedb.org

Na scénu prichádza otec s famóznym hlasom

Kocúr trávi pokojné dni vo svojom milujúcom a lasagne poskytujúcom domove. Musí len strpieť aj psíka Oddieho, ktorý je miestami trochu pomalší. Pri jednom zo svojich dobrodružstiev sa však stratia. Našťastie prichádza nečakaná záchrana – narazia na Garfieldovho strateného otca Vica. To, že ho dabuje Samuel L. Jackson stačí na to, aby si hneď získal našu pozornosť.

Jeho znalosť ulice a všetkých nástrah života by mohli zabezpečiť cestu naspäť domov, zdá sa však, že často veci práve naopak ešte viac skomplikuje. A ak by sme čo i len trochu pochybovali, že táto dynamika rodiča a syna nebude fungovať, okamžite nás momentami v ukážke vyvracajú z omylu.

Spojenie skúsených tvorcov

Réžiu si zobral na starosť veterán animákov Mark Dindal, od ktorého pochádzajú kúsky ako Vladárova nová tvár či Udatné kuriatko. Scenár mu napísali Paul A. Kaplan a Mark Trogove. Film produkujú spoločnosti Columbia Pictures a Alcon Entertaiment.

Alcon kúpil práva na film priamo od tvorcu pôvodných komiksových stripov Jima Davisa. Ten ich tvorí už od roku 1978 a teraz sa podieľa na snímke ako výkonný producent. Spolu s ďalšími hlasmi v pôvodnom znení, medzi ktoré patria Ving Rhames, Nicholas Hoult či Harvey Guillén, sa tak budeme mať na čo tešiť. Premiéra je naplánovaná na máj 2024.

Ako sa vám páčil trailer na nový animák Garfield? Ste radi, že sme boli konečne svedkami jeho stretnutia s Jonom? Čo hovoríte na jeho otca v podaní Samuela L. Jacksona? Dajte nám vedieť v komentároch. 

Zdroj: deadline.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -