Do očí sa vám natlačia slzy. Nový film bude povinnou jazdou pre každého milovníka psov, sledujte trailer

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Trailer na Arthur the King

Štúdio Lionsgate prináša trailer na film Arthur the King, ktorý je neuveriteľným skutočným príbehom. Predtým bol spracovaný v knižnej podobe, ktorú napísal Mikael Lindnord a jeho názov je Arthur: The Dog Who Crossed the Jungle to Find a Home (Pes, ktorý prešiel džungľou, aby našiel domov). Presne táto história o nezlomnom psíkovi a jeho podobne nevzdávajúcom sa spoločníkovi sa odohrá aj na filmovom plátne.

Hlavnú rolu tu stvárňuje Mark Wahlberg. Stal sa z neho Michael Light, pretekár, ktorý vyhľadáva tie najviac extrémne dobrodružstvá. Je zúfalý, aby dostal ešte jednu šancu, pri ktorej by mohol zvíťaziť, nahovorí tak jeho sponzorov, aby podporili jeho a jeho tím atlétov (Simu Liu, Nathalie Emmanuel a Ali Suliman) pri netradičnom šampionáte.

435 míľ, 10 dní, jedno nezlomné puto

Týmto šampionátom je Adventure Racing Championship v Dominikánskej Republike. Ide o mimoriadne náročné, 435 míľ dlhé preteky, pri ktorých sa behá, kajakuje, lozí aj bicykluje. Popri tom, ako sa dostávajú športovci na vrchol svojich možností, ich cez všetky zdanlivo nezdolateľné terény nasleduje netradičný spoločník – túlavý pes.

Kvôli jeho neoblomnej vôli dostane meno Arthur podľa bájneho kráľa Artuša. Tento oddaný tvor bude na miestach, ktoré presahujú hranicu bežnej výdrže meniť definíciu toho, čo znamená lojalita, priateľstvo aj výhra.

mark wahlberg arthur the king
Zdroj: themoviedb.org

Psík definoval lojalitu, priateľstvo a výhru

Citlivú snímky prináša režisér Simon Cellan Jones, ktorý aktuálne s Wahlbergom pracuje aj na filme Rodinný plán. Scenár napísal Michael Brandt, ktorého môžeme poznať ako autora westernu 3:10 Vlak do Yumy alebo akčného trileru Wanted. Okrem spomenutých hercov si tu zahrajú Juliet Rylance, Paul Guilfoyle a dokonca Bear Grylls, ktorý bude vystupovať ako on sám.

Wahlberg už dal skôr najavo, že sa pomaly bude uberať do hereckého dôchodku a momentálne si vyberá iba tie najviac zaujímavé projekty. Môžeme si preto byť istí, že príbeh o desiatich extrémnych dňoch a jednom nezlomnom pute bude stáť za to. V kinách si ho budeme môcť pozrieť od v marci 2024.

Ako sa vám páčil trailer na film Arthur the Dog? Mali ste tiež pri tomto citlivom príbehu slzy na krajíčku? Pozriete si snímku podľa skutočných udalostí o nezlomnom pute? Dajte nám vedieť v komentároch. 

Zdroj: deadline.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -