Bizarná žaloba: Fanúšikovia sa súdia, pretože Ana de Armas NEBOLA vo filme

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Ana de Armas nebola vo filme Yesterday

Nikto z nás nemá rád falošnú reklamu, to si musíme povedať na rovinu. Ak ukážka sľubuje niečo iné ako vo finálnom filme nakoniec vidíme, dokáže to byť veľkým sklamaním. Avšak niekoho to dokáže zasiahnuť naozaj extrémne a sú ľudia, ktorí sa dokážu kvôli tomu súdiť. Napríklad preto, že Ana de Armas nebola vo filme Yesterday.

Samozrejme, kto by sa nerád pozrel na túto šarmantnú herečku. Získala si nás aj vo filme na Na Nože, ktorého pokračovanie uvidíme tento rok na Netflixe. Minulý rok sa ukázala po boku Jamesa Bonda vo filme Nie je čas zomrieť a ukázala nám, že nie je len takou typickou Bond girl.

ana de armas john wick
Zdroj: bosshunting.com.au

Na Beatles nezabudli všetci

Pre pár rokmi mala byť vo filme Yesterday. Pointa filmu sa točí okolo toho, že všetci ľudia na Zemi zabudli na Beatles. Teda takmer všetci. Stále si ich pamätá mladý nádejný hudobník Jack Malik (Dimesh Patel). Využijete teda situáciu, pospomína si na všetky texty a sám ich vydáva, aby získal úspech.

Možno by ste to nepovedali podľa premisy, ale ide aj o romantický príbeh. A práve Armas mala hrať jeden z romantických záujmov hlavného hrdinu. V promo materiáloch k filmu sa ukázala, ako je v rozhovore u známeho moderátora Jamesa Cordena a rozpráva o vzťahu a kariére svojho milovaného.

Bolestivý strih pre niektorých ešte bolestivejší

Objaví sa tam aj samotný Jack a spieva jej pieseň „Something“, pôvodne od Georga Harrisona, ako serenádu. Táto scéna ale bola z finálneho filmu vystrihnutá. Scenárista Richard Curtis sa ešte v roku 2019 pre portál CinemaBlend vyjadril, že išlo o „bolestivý strih“. Vyjadril sa ale, že Roxanne (meno postavy, ktorú hrala) by bola rušivým prvkom od hlavnej romantickej linky vo filme.

Avšak pre niektorých je ten strih ešte bolestivejší. 38-ročný Conor Woulfe z Marylandu a 44-ročný Peter Michael Rosza z Kalifornie obaja vraj spravili tú istú chybu. Na základe ukážok a promo materiálov si zaplatili za film, len aby zistili, že Ana de Armas nie je vo filme Yesterday.

ana-de-armas-yesterday
Zdroj: comingsoon.net

Za 3,99 žaloba na 5 miliónov

3,99 dolárov, ktoré zaplatili na „zapožičanie“ filmu z knižnice Amazonu, je pre nich dostatočný dôvod na to, aby spojili sily a podali žalobu. Štúdio Universal, ktoré film prinieslo, žalujú o 5 miliónov dolárov. Uvádzajú, že film bol „falošný, zavádzajúci a klamlivý“ pretože využil „slávu, príjemné vyžarovanie a brilantnosť de Armas, aby spromovali film“.

Správa sa samozrejme dostala aj k herečke samotnej. Konkrétne vyjadrenie neposkytla, avšak zdá sa, situáciu berie s humorom. Na Twitteri s účtom Ana de Armas Updates iba vyjadruje svoju úľavu nad tým, že je rada, že „aspoň tentoraz nie je vina na jej strane“.

Herečka to zatiaľ berie s humorom

Ako sa k situácii vyjadrí štúdio budeme ďalej sledovať. V každom prípade ja na svete pomerne bizarná žaloba od dvoch fanúšikov, pre ktorých je príliš ťažko stráviteľné, že sa herečka neobjavila vo filme, ktorý išli sledovať. Za nás len doplníme, že by sme ju radi v snímke videli, ale Yesterday je aj tak príjemným počinom a Lily James ako romantický záujem Himesha Patela fungovala skvele.

A čo vy? Kvôli ktorej herečke by ste boli ochotní žalovať štúdio? Ste tiež sklamaní, že Ana de Armas nebola vo filme Yesterday? Dajte nám vedieť do komentárov.

Zdroj: thecut.com

Mohlo by sa ti páčiť

1 COMMENT

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -