Dostane Mandalorián film? Ukončí sa tak jeho cesta? Pedro Pascal naštartoval debaty

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Uvidíme film The Mandalorian?

Star Wars svet sa v posledných rokoch rozvíja práve cez svoje seriálové projekty. Tie by však nemohli vznikať, ak by prvý z nich na Disney+ s Pedrom Pascalom v hlavnej úlohe nezožal taký úspech. Práve tento herec aktuálne naštartoval debaty o tom, či dostaneme The Mandalorian film. Dokonca tvrdí, že by sa tak mohla ukončiť jeho cesta.

Začalo to ešte rozhovorom, ktorý viedol na udalosti D23 Expo pre portál Fandago. Zastavili ho spolu s výkonným producentom Rickom Famuyiwom. Spýtali sa ho, či je možné, že sa púť tejto postavy ukončí po jeho tretej sérii filmom. Odpovedal, že rozhodnutie nie je na ňom a tak nevie na to odpovedať.

Herec odpovedal na tému za producenta

Pascal sa však rýchlo chytil príležitosti a povedal, že môže odpovedať za neho. Povedal, že by to určite chcel a je to dobrý nápad. A keď to už nie je predmetom konverzácie dovtedy, tak bude od toho dňa. Krátky rozhovor však prebehol ešte 14. septembra.

Tretia séria má prísť počas februára 2023. Vieme, že Din Djarin bol exkomunikovaný z radov Mandaloriánov za to, že si sňal helmu. Je však stále držiteľom darksaberu, ktorý však chce získať Bo-Katan (Katee Sackhoff). Tak je zatiahnutý do občianskej vojny a bude napínavé sledovať, na ktorú stranu sa budú prikláňať ostatné postavy. A samozrejme nemôže chýbať ani Grogu Baby Yoda.

The Mandalorian tretia séria prvý trailer
Zdroj: youtube.com

Nový rozhovor hovorí niečo iné

Prešlo však takmer pol mesiaca a herec viedol ďalší rozhovor, teraz pre databázu IMDb. Tam vo videu zase hovoril o poriadne šialených nápadoch pre štvrtú sériu, napríklad o tom, že by si Armorer mohla otvoriť karaoke bar. Už len podľa tohto je jasné, že to zobral žartovnou formou.

Moderátorka Emily Swallow sa ho tak spýtala, či vôbec má nejakú predstavu o tom, ako má ďalšie smerovanie dobrodružstiev postavy vyzerať. Priznal sa, že stále nemá predstavu o polovici toho, čo sa má s týmto svetom diať. Jeho správa o tom, že The Mandalorian by mal dostať film, bola zrejme pravdepodobne tiež výstrelom do tmy.

Nevieš nič, Jon Pedro Pascal

Čo môže byť však pozitívnou správou pre fanúšikov. Seriál tak nebude ukončený po tretej sérii, ale dostaneme (minimálne) ešte štvrtú. A tiež nie je vylúčené, že sa objaví aj ďalší spin-off. Prvým, ktorý seriál dostal, bol The Book of Boba Fett.

Iné správy zase prinášala Sackhoff, spomínaná predstaviteľa Bo-Katan. Keď sa jej spýtali, koľko sérií sa ešte plánuje, neodpovedala priamo. Uistili však všetkých, že producenti sa postarajú o to, aby sme „nemali nedostatok Star Wars obsahu v dohľadnej dobe“. Otázne je, či do toho počítala aj seriály ako Ahsoka alebo The Acolyte alebo len ďalšie série toho, v ktorom hrá. Uvidíme však časom.

Čo si myslíte vy? Mal by The Mandalorian eventuálne dostať film alebo mu to najlepšie funguje v seriálovej podobe? Ste radi, že neskončí ani po tretej sérii? Dajte nám vedieť v komentároch.

Zdroj: geektyrant.com, thedirect.com

Mohlo by sa ti páčiť

1 COMMENT

  1. mandalorian je jeden zo serialov, ktory ked teraz oznamia, ze skoncil, tak budem skor rad ako smutny. Kludne ho mozu skoncit hned teraz, lebo vlastne uz 3. sezonu mal, len sa volala BobaFett. Tieto hrane serialy su len slabym odvarom vyborneho animovaneho CloneWars a dufam, ze hrana Ahsoka v tomto bude pokracovat. Ale nie stylom ObiWana, alebo ani Andor sa mi (zatial) vobec nepaci…

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -