Nový trailer na The Winchesters ukazuje, že zlo si túto rodinu nájde všade

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Nový trailer na The Winchesters

Stanica CW prináša nový trailer na seriál The Winchesters, ktorý bude rozprávať o rodičoch súrodencov Sama a Deana. Tých môžeme veľmi dobre poznať ako lovcov démonov (a iného zla) zo seriálu Supernatural. Ako môžeme vidieť, ani ich otec John (Drake Rodger) a mama Mary (Meg Donnelly) to nemali inak…

Ona bojovala proti zlým silám odkedy je malým dieťaťom. Teraz má 19 rokov a má pocit, že je čas opustiť rodinný biznis. To ešte umocní strata blízkej osoby. Lenže za záhadných okolností zmizne jej otec a tak nemá na výber. V tejto sfére sa pohybuje aj naďalej, navyše dáva dokopy aj svoj vlastný tím.

Popri svojej láske musia zachrániť svet

V tom jej pomôže aj nováčik John, ktorý sa práve vrátil z vojny vo Vietname. Nová ukážka nám prináša aj zábery z nej a ako vidíme – aj tam číhajú na postavy mysteriózne sily. Po príchode domov sa dozvie o nových väzbách na svojho otca a dostáva sa do sveta prastarých lovcov.

Dvojica tak bude musieť zachraňovať nielen svoju lásku, ale aj samotný svet. Nenechajte sa však ničím zmiasť, nepôjde o žiadny super-romantický, sladký príbeh. To nám sľubuje aj Jensen Ackles. V pôvodnom seriáli hral Deana, teraz sa vracia ako rozprávač príbehu a navyše výkonný producent.

the winchesters
Zdroj: geektyrant.com

Dean Winchester ako rozprávač

Réžiu aj scenáre mal na starosti Robbie Thompson, ktorý písal aj veľké množstvo dielov pôvodného seriálu. Ackles povedal, že keď mu prvý raz predstavil nápad na prequel, nenadchol ho. Avšak po predstavení viacero nápadov si ho chytil. Nechce totiž rozprávať príbeh v priamke, ale bodky spája viac šialenou cestou, príznačnou pre Supernatural.

Aby sa ešte viac podčiarklo, že chcú zachovať ducha pôvodného seriálu, pre novú ukážku si vybrali skladbu „Wayward Son“ od kapely Kansan. Tú môžeme veľmi dobre poznať práve vďaka bratom Wichesterovcom. Prequelový seriál o ich rodičoch začne vychádzať na televíznej stanici od 11. októbra.

Páči sa vám nový trailer na The Winchesters? Navodil vo vás ešte viac atmosféru Supernatural? Pozriete si príbeh rodičov Deana a Sama? Dajte nám vedieť v komentároch.

Zdroj: geektyrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -