Trailer na The Winchesters ukazuje v prequeli k Supernatural rodičov Deana a Sama

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Trailer na The Winchesters

Stanica CW nám poskytla prostredníctvom zverejnených obrázkov, plagátu a ukážky prvý náhľad na prequel k Supernatural. Zameria sa na rodičov Sama a Deana v ich mladých rokoch a od toho aj dostáva svoj názov. John Winchester a vtedy ešte Mary Campbell sa stretnú ešte pred svojou dvadsiatkou a zamilujú sa. Onedlho však zistia, že nebudú zachraňovať iba svoju lásku, ale celý svet. Aj to nám ukazuje trailer na The Winchesters.

John sa vracia do rodnej krajiny po vojne vo Vietname. Zistí, že je jeho život opradený tajomstvom v súvislosti s minulosťou jeho otca. Pri hľadaní narazí na 19-ročnú Mary, ktorá zase pátra po svojom zmiznutom otcovi. Dvojicu si zahrajú Drake Rodger a Meg Donnelly.

Stretnú sa s organizáciou lovcov démonov

Spoločne sa dostanú k organizácii, ktorá je tvorená lovcami príšer (a lovcami príšer v zácviku). Spolu s osobami, ktoré budú hrať Nida Khurshid, Jonathan Fleites, Demetria McKinney a Bianca Kajlich sa vydávajú na poriadne chytanie démonov.

Jensen Ackles, ktorý v pôvodnom, dlho idúcom seriáli stvárňuje Deana Winchestra, bude tiež súčasťou. Spolu s Robbiem Thompsonom, veteránom seriálu, režisérom aj scenáristom v jednej osobe, budú nový prequel produkovať. Herec sa zároveň vráti aj v jednej úlohe, bude rozprávačom príbehu (aj zverejnený trailer rozpráva práve on, kde ho aj na konci vidíme). S ním bude zdieľať túto úlohu aj jeho manželka, Danneel Ackles.

Vracia sa aj Jensen Ackles

Plagát aj trailer hlásajú, že The Winchesters prídu niekedy počas jesene tohto roku. Presnejší dátum ešte nie je špecifikovaný, ale je skvelou správou, že ho dostaneme po tom, čo bol seriál Supernatural pred dvomi rokmi ukončený. Stanica CW, na ktorej bude vysielaný zverejnila, že vysielací deň bude vždy vo štvrtok. To je ich špecifický deň, vtedy vychádzajú aj seriály Naomi alebo Doom Patrol z dielne DC.

Hlavnú dejovú linku bratov sme teda mali uspokojujúco ukončenú, keď sme videli Deana a Sama, ako sa po rokoch naháňania démonov opäť stretli v nebi. Teraz je čas na to, aby žezlo prebrali ich rodičia v seriáli The Winchesters. Zaujímavosťou môže byť, že prequel k Supernatural bol prvým projektom okolo seriálu, ktorý sa zatiaľ podarilo uskutočniť.

the winchesters plagat
Zdroj: geektyrant.com

Prvý zrealizovaný prequel dostaneme na jeseň

V pláne totiž v minulosti boli aj dva spin-offy. Jeden z nich, Supernatural: Bloodlines, sa mal odohrávať v Chicagu s iným tímom. Druhý mal byť Wayward Sisters. Akési prepojenie k nim priniesli v epizóde v trinástej sérii, projekt sa však nerealizoval. Kým čakáme na prequel, všetky série Supernatural budú uvedené na Netflix.

Ako sa vám pozdávajú prvé zábery, plagát a hlavne trailer k seriálu The Winchesters? Pozriete si aj príbeh rodičov Sama a Deana? Dajte nám vedieť v komentároch.

Zdroj: screenrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -