TRAILER: Black Manta je späť! Ak chce Aquaman ochrániť svoju rodinu, musí sa spojiť s bývalým nepriateľom

Nenechajte si ujsť

Ondrej Kačkoš
Ondrej Kačkoš
Volám sa Ondrej, mám 22 rokov a na vysokej škole študujem marketingovú komunikáciu. Filmy, seriály a knihy ma sprevádzajú mojim životom odmalička. Keď netrávim čas v škole, s kamarátmi alebo s rodinou, určite ma nájdete pri pozeraní filmov.

Posledný počin pred reštartom. Aj tak by sa dal nazvať film Aquaman a stratené kráľovstvo, ktorý je pokračovaním jedného z najúspešnejších filmov DCEU. V tom ešte tento rok vyšli filmy Flash a Blue Beetle. Tie sa však netešili veľkému úspechu, najmä čo sa zárobkov týka. Aquaman 2 by to ale mohol zmeniť a dať príjemnú bodku za celým univerzom, keďže jeho trailer vyzerá naozaj vizuálne pútavo.

Po tomto filme sa totiž dočkáme reštartu DC sveta. O ňom vieme už dlhšie. Vznikne nový vesmír s novými hercami, na ktorý budú dohliadať Peter Safran a James Gunn. Prvá kapitola v ňom sa nazýva Bohovia a monštrá, pričom prvý film nesie názov Superman: Legacy. Zároveň však budú vychádzať aj DC projekty, ktoré nebudú v tomto univerze – napríklad pokračovanie Batmana (2022) či Jokera (2019).

Aquaman 2 dostal trailer len pár mesiacov pred premiérou

Aquaman (Jason Momoa), známy aj ako Arthur Curry, si žije skvelý život. Má prácu ako ochranca Atlantídy a žije si pomerne pokojný, rodinný život. Až kým sa nevráti jeho bývalý nepriateľ – Black Manta (Yahya Abdul-Mateen II). Ten je silnejší ako kedykoľvek predtým, a to nielen vďaka svojmu vylepšenému obleku. Používa totiž magický trojzubec z kráľovstva, ktoré kedysi dávno padlo.

Aj napriek tomu, že Black Manta je len človek, Aquaman mu stačiť nebude. A ako napovedá trailer, dôjde preto k nečakanému spojenectvu. Arthur vyhľadá svojho polovičného brata Orma (Patrick Wilson), ktorý bol hlavným záporákom v prvej časti. Toho vyhostili kdesi ďaleko do púšte. Teraz ho ale bude musieť vyslobodiť, pretože len s jeho pomocou dokáže poraziť svoju nemesis.

Aquaman 2 plagát
Zdroj: instagram.com

Film nám však ukáže mnoho zaujímavých vecí. Či už ide o nové podmorské svety, mechanické Octoboty alebo obrovského morského koníka menom Storm. V ďalších, aj keď menších rolách sa ukážu Amber Heard (Mera), Dolph Lundgren (kráľ Nereus) či Temuera Morrison (Tom Curry). Film bude zmesou akcie, humoru a nádherných podmorských vizuálov, pričom do kín pripláva 20. decembra 2023.

Čo hovoríte na nový trailer? Pôjde konečne o DC film, ktorý sa bude tešiť veľkému úspechu?

Zdroj: collider.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -