O pár dní si ho pozriete aj doma. Aquaman 2 dostal dátum premiéry na streamovacej službe

Nenechajte si ujsť

Aquaman prichádza na HBO Max

Aquaman a stratené kráľovstvo dostal dátum premiéry na streamovacej službe. Diváci si posledný film DCEU budú môcť pozrieť na HBO Max, kam Jason Momoa alias Aquaman dorazí už 27. februára, informuje Variety. Akčný veľkofilm sa do online priestoru dostane výrazne skôr, ako sa očakávalo, pôvodné predpoklady hovorili o premiére v deň vydania DVD a Blu-ray, teda 20. marca.

Nový Aquaman na HBO Max bude s veľkou pravdepodobnosťou dostupný v 4K, samozrejmosťou by mal byť aj slovenský dabing a titulky, ktoré možno nájsť aj pri ďalších komiksových filmoch v ponuke služby.

aquaman 2
Zdroj: TMDB

Momoa ako Aquaman končí

Aquaman a stratené kráľovstvo znamená rozlúčku s érou DC Extended Universe (DCEU) a pravdepodobne tiež Jasona Momou so svojou ikonickou rolou. Warner Bros. Discovery totiž pripravuje nový štart od podlahy a v novej ére DC sa s Aquamanom zatiaľ nepočíta. Nie je však vylúčené, že Jason Momoa by sa v nových filmoch mohol objaviť ako nový superhrdina. V súvislosti s charizmatickým svalovcom sa opakovane spomína Lobo, ktorého by herec podľa vlastných slov rád stvárnil.

V kinách v prípade posledného Aquamana išlo o dôstojnú rozlúčku. Z filmu sa po nevýraznom štarte napokon stal siedmy najzárobkovejší film DCEU, podmorský vládca dokázal v diváckom záujme tromfnúť všetky minuloročné DC novinky v podobe snímok Flash, Shazam! Hnev bohov či Blue Beetle.

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -