Gal Gadot si zahrá v remaku filmu Alfreda Hitchcocka, Chyťte zlodeja

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Gal Gadot vo filme Chyťte zlodeja

Gal Gadot si zahrá vo filme Chyťte zlodeja. Respektíve pôjde o jeho remake. Pôvodný film priniesol v roku 1955 majster napätia Alfred Hitchcock. Nejde však o žiadny hororový kúsok, čo prezrádza aj samotný názov. Jedná sa o krimi triler, v ktorom ale nechýba romantická zápletka.

Hovorí o bývalom zlodejovi, ktorý teraz musí urobiť opak toho, čo konal kedysi – musí dokázať, že je nevinný. Stala sa totiž krádež, ktorá bola veľmi podobná jeho a on musí dosvedčiť, že sú jeho kriminálne zvyky minulosťou. Pri hľadaní dôkazov stretne aj šarmantnú Frances, ktorá sa mu okamžite zapáči.

chyťte zlodeja
Zdroj: forcematerial.com

Preberie žezlo po Grace Kelly

Nečudo, nakoľko tú si v pôvodnej verzii zahrala legendárna a opakovane oceňovaná Grace Kelly. Práve Gadot preberie žezlo po nej. Hlavnú postavu Johna Robieho si zahral do Hitchcockových filmov často obsadzovaný Cary Grant. Jeho nové obsadenie zatiaľ nie je známe.

Scenár k tejto verzii napíše Eileen Jones, ktorá stojí aj za seriálom Prodigal Son pre televíziu Fox. Teraz spolupracuje aj s inou sympatickou herečkou, s Margot Robbie pripravuje film Highwayman. Ako produkciu si našli veľké meno, bude za ňou stáť Neal Moritz. Ten rovnako pôsobí napríklad aj pre značku Rýchlo a zbesilo. Rovnako ako za originálom, aj teraz bude za filmom stáť spoločnosť Paramount Pictures.

chyťte zlodeja
Zdroj: paramountplus.com

Nakrúcanie až po voľnejšom rozvrhu Gal Gadot

Nevieme, kedy nakrúcanie filmu začne, ale predpokladať by sme mohli, že to nebude tak skoro. Gal Gadot má značne nabitý rozvrh. S detektívkami určite už skúsenosť mať bude, pretože ju najbližšie uvidíme v ďalšom spracovaní diela od Agathy Christie, Smrť na Níle. Film, ktorý režíruje (a hrá v ňom hlavnú rolu) Kenneth Branagh bude uvedený do kín budúci mesiac.

Okrem toho stvárni izraelská herečka najznámejšiu vládkyňu Egypta v novom spracovaní Kleopatry. Bola obsadená aj do Disney filmu, v hranom spracovaní Snehulienky stvárni zlú kráľovnú. A v úlohe, kde ju najlepšie poznáme, Wonder Woman, chystá spolu s režisérkou Patty Jenkins tretí film.

Gal Gadot Patty Jenkins Kleopatra
Zdroj: timesofisrael.com

Zatiaľ produkcia nezačína

Nechceme samozrejme povedať, že Gal Gadot by mala produkciu filmu Chyťte zlodeja spomaliť. Len sa nezdá pravdepodobné, že by jeho produkcia začala, kým bude aspoň niektorý zo spomenutých dokončený. Aj portál Variety, ktorý správu priniesol ako prvý, uviedol iba že hitchcockovský remake je v „počiatočnej fáze“.

Ako sa vám pozdáva ďalšia rola pre šarmantnú Gal Gadot? Viete si ju predstaviť aj v hitchcockovskom príbehu? Poznáte pôvodný film? Dajte nám vedieť v komentároch.

Zdroj: screenrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -