Kevin Feige potvrdil, že Charlie Cox sa stane súčasťou MCU ako Daredevil

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Charlie Cox súčasťou MCU ako Daredevil

Charlie Cox sa stane súčasťou MCU ako Daredevil. Nedá sa povedať, že by sme túto informáciu veľmi silno netušili, ani by sme nevedeli o projektoch, kde sa to má stať. Teraz to však bolo oficiálne potvrdené. Povedal to v rozhovore Kevin Feige, šéf Marvel Studios.

Teraz 38-ročný herec sa roli nevidiaceho hrdinu ukázal prvý raz na Netflixe v roku 2015. Divákmi boli jeho všetky tri série veľmi dobre prijaté (na rozdiel od niektorých ďalších Defenderov). Zrejme všetci si priali, aby sa postava stala v takejto podobe aj súčasťou filmového (a už aj seriálového) sveta od Marvelu.

seriál Daredevil
Zdroj: wallpapermemory.com

Z Defenderov má najväčší úspech Daredevil

Štvorica seriálov Daredevil, Luke Cage, Jessica Jones a Iron Fist totiž v oficiálnom univerze neexistovali. Bolo to tak aj kvôli tomu, že Marvel Television, pod ktorú spadali, existovala separátne a hlavné Marvel štúdio nemalo práva tieto postavy použiť. Odkedy tieto práva a dohoda vypršala, všetci čakáme kedy sa niekto z nich objaví (a samozrejme hlavne práve Matt Murdock).

Počas minulého roka sa strhli silné debaty o tom, že by sa mohol objaviť a strihnúť si cameo v pripravovanom filme Spider-Man: Bez domova. On tam svoje pôsobenie popiera, avšak uniknuté zábery hovoria niečo iné. Tak to naozaj vyzerá, že by sa mohol objaviť už o dva týždne ako právnik Petera Parkera.

daredevil v spider-man 3
Zdroj: geekfeed.com, filmdaily.co

Feige jeho objavenie potvrdil

Medzitým dostal túto otázku aj šéf Marvel Studios Kevin Feige. Spýtali sa ho to v rozhovore pre CinemaBlend. On naozaj potvrdil, že Daredevil sa ukáže vo filmovom svete a bude ho hrať Charlie Cox. Nepovedal však kedy. Uviedol nasledovné:

„Ak by ste mali vidieť Daredevila v pripravovaných veciach, Charlie Cox, áno, bol by to herec stvárňujúci Daredevila. Kde to uvidíme, ako to uvidíme, kedy to uvidíme, sa ešte len uvidí.“

Je opatrný a necháva si „ak“

Vidíme, že Feige ide na to rafinovane a necháva si na začiatku slovíčko „ak“. Takže áno, potvrdil nám, že Charlie Cox sa v MCU objaví ako Daredevil. Nepovedal však kedy a ako sa to stane.

My však podľa skôr uniknutých a zverejnených informácií vieme, kde by to mohlo byť. Najskôr sa očakáva spomenutý Spider-Man, z ktorého unikli zábery z natáčania. So svojim právnickým zameraním by sa mohol ďalej Matt Murdock objaviť v seriáli She-Hulk, kde je práve Jennifer Walters (Tatiana Maslany) tiež právničkou.

she-hulk daredevil spider-man
Zdroj: showflik.com

Nie jeden, ale rovno štyri projekty

Daniel Richtman (alebo internetový nick RPK), zdroj, ktorý sa už viackrát nemýlil, uviedol, že je v príprave aj samostatný Daredevil seriál. A celé nám to uzatvára scenáristka chystaného seriálu Echo. Na svojom Instagrame spolu s herečkou tejto postavy zverejnila aj Kingpina (Vincenta D’Onofria), ktorého, vyzerá to tak, uvidíme aj v Hawkeyeovi, kde má Maya Lopez debut. Okrem neho tam však bol práve aj Charlie Cox.

Takže to vyzerá tak, že by sa mal Charlie Cox objaviť nie v jednom, ale rovno štyroch Marvel projektoch. Najbližšie v Spider-Manovi, potom She-Hulk, následne Echo a zaklincoval by to ešte vlastným seriálov. Koľko z toho sa nakoniec stane skutočnosťou ešte ukáže čas. V každom prípade nám Kevin Feige potvrdil, že sa aspoň niečo z toho realizuje!

Ste nadšení, že sa potvrdilo, že sa Charlie Cox objaví v MCU ako Daredevil alebo ste ani nečakali na potvrdenie a celý čas ste to vedeli? Dajte nám vedieť v komentároch.

Zdroj: thedirect.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -