Prosíme oň vyše 15 rokov. Naozaj uvidíme jeden z najočakávanejších Marvel filmov?

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Najčítanejšie za 7 dní

Sam Reimi o Spider-Man 4

Sam Reimi priniesol svoj Spider-Man film už vyše pred 20 rokmi, v roku 2002. Pokračovanie sme dostali v roku 2004 a tretia časť prišla v roku 2007. Následný štvrtý film bol zrušený, opakovane sa však objavujú informácie, že sa na ňom opäť pracuje. Teraz prináša samotný režisér prostredníctvom rozhovoru s CBR s jeho vyjadrením.

Prvé dohady o tom, že tvorca prinesie ďalší film s pavúčim hrdinom, kde sa do jeho role vráti Tobey Maguire, sa začali objavovať po filme Spider-Man: Bez domova z roku 2021. Rok nato navyše Reimi zopakoval svoju spoluprácu s Marvelom a priniesol film Doctor Strange v mnohovesmíre šialenstva.

Spider-Man 4
Zdroj: tmdb.org

Dohady o ďalšom filme za posledné dva roky zosilneli

Olej do ohňa prilial aj samotný režisér, keď v roku 2022, práve v rozhovore v CBR uviedol, že by si rád zopakoval spoluprácu s Maguirom a Kirsten Dunst, ktorá si vo filmoch zahrala Mary Jane. Dodal však, že nevie, či má o to Marvel aktuálne záujem. Povedal ale, že „možné je všetko.“

Debaty aktuálne rozprúdil jeden z hercov, Thomas Haden Church. V treťom filme si zahral záporáka Sandmana a tiež sa vrátil vo filme Bez domova. V rozhovore pre Comic Book uviedol, že počul, že sa chystá ďalší Spider-Man film z pôvodnej série.

thomas haden church spider-man sandman
Zdroj: YouTube / TopMovieClips

Ak Marvel niečo plánuje, režisér to ešte nevie

Aktuálne sa konala akcia s názvom WonderCon, na ktorej sa zúčastnil aj Reimi. Prítomný bol aj redaktor Kevin Polowy z CBR, ktorý sa tvorcu spýtal na kolujúce informácie o jeho ďalšom filme. Odpovedal:

„Čítal som o nich, ale momentálne na nich nerobím. Zatiaľ. Myslím, že Marvel a Columbia Pictures sú aktuálne úspešní s ich terajšou Spider-Man filmovou sériou, takže neviem, či prídu za mnou, aby som mohol dopovedať ten príbeh.

Nie som si istý, ale milujem nové filmy. Miloval som Bez domova a bolo naozaj, naozaj silné tam vidieť opäť Tobeyho. Ja som s ním o ďalšom filme nehovoril, možno Marvel áno. Pracoval som s nimi na Doctor Strange filme, takže máme dobrý vzťah. Určite by mi dali vedieť, ak by sa na tom pracovalo. Aspoň myslím.“

Nerobí na ňom… zatiaľ

Sam Reimi tak poprel dohady o tom, že už chystá film Spider-Man 4 s Tobey Maguirom. Určite ale necháva otvorené dvere a pripúšťa, že na filme niekedy môže začať pracovať. Tým by aj po dekáde a pol splnil želanie nejedného fanúšika.

Chceli by ste, aby Tobey Maguire dostal ďalší Spider-Man film a aby sa vrátil aj pôvodný režisér? Myslíte si, že niekedy môže vzniknúť? Dajte nám vedieť v komentároch.

Zdroje: deadline.com; cbr.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -