Streamovacia služba Disney+ oficiálne príde na Slovensko. Koľko bude stáť a kedy sa tak stane?

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Disney+ oficiálne príde na Slovensko

Portál živé.sk už pred týždňom priniesol informáciu, že služba Disney+ príde na Slovensko. Avšak túto tému nechcelo samotné Disney nejako komentovať a nevyjadrilo sa k nej. Avšak aktuálne prekvapili a priniesli nám potvrdenie, na ktoré sme toľko čakali. Preto na základe okamžitého tipu od divákov zverejnili novú informáciu, ktorú vám prinášame aj my.

Na YouTube vytvorili nový kanál, Disney+ Slovensko. Zatiaľ obsahuje iba jedno video, ale to je absolútne dostačujúce a stojí za to. Ide totiž o kvalitnú upútavku, ktorá hovorí o tom, že služba príde do našej krajiny už čoskoro. Je kvalitne zostrihaná z viacerých projektov, ktoré teraz spadajú pod túto značku a kompletne so slovenskými titulkami.

Budúci rok za priaznivú cenu

A tie, okrem videa samotného, zhŕňajú aj v popise pod videom. Ten je práve veľmi zaujímavý, pretože nám hovorí o tom, kedy k nám služba príde a a aká bude jej cena. Veľmi nás teda teší, že cenovka bude 6,99 €. Celý popis znie takto:

„Sledujte všetky tieto tituly a ešte viac na Disney+, ultimátne streamovacie miesto na zábavu zo sveta Disney, Pixar, Marvel, Star Wars a National Geographic. Disney+ bude uvedený na slovenský trh už v priebehu roka 2021 za 6.99 € mesačne. Začnite streamovať už čoskoro.“

Okrem spomínaných titulov si však na službe budeme môcť vychutnať aj u nás obľúbených Simpsonovcov. Prítomnosť žltej rodinky na službe v takmer dvojminútovom videu ohlasuje samotná hlava rodiny, Homer Simpson.

disney+
Zdroj: theconversation.com

Množstvo obsahu z Disney aj s bonusmi

Je to veľmi dobrou správou po tom, čo vieme, že na budúci rok má služba prísť do susednej Českej republiky. Tam ponúkne ich lokalizáciu a niečo podobné by sme mali čakať aj u nás. O poskytovaní služby už totiž rokujú aj mobilní a TV operátori. Svoj záujem vyjadrili Telekom, Orange, Antik, Skylink, či UPC.

Ak teda máte radi niektorú z aktuálnych značiek Disney, je to pre vás skvelou správou. Na službe sa totiž nájdu Star Wars (a hlavne z čoraz obľúbenejším seriálom The Mandalorian), bohatý svet Marvelu a samozrejme nebudú chýbať ani klasické, primárne pre detského diváka zamerané vlastné tvorby a navyše aj tie od Pixaru. Príjemným prekvapením je aj obsah z National Geographic.

Čo hovoríte na to, že streamovacia služba Disney+ konečne príde na Slovensko. Predplatíte si ju? Budete na nej sledovať svoje obľúbené tituly? Dajte nám vedieť do komentárov.

Zdroj: zive.aktuality.sk, youtube.com

Mohlo by sa ti páčiť

1 COMMENT

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -