AKTUÁLNE: Je to oficiálne! Po snímke Bez Domova vzniknú ďalšie tri Spider-Man filmy s Tomom Hollandom

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Ďalšie tri Spider-Man filmy s Tomom Hollandom

Nedávno sme informovali o dohade, ktorý priniesol portál The Cosmic Circus. Ten hovorí, že má údaje priamo zvnútra Marvelu a zrejme tomu začneme veriť. Potvrdila sa informácia od nich, že Bill Murray bude vo filme Ant Man and the Wasp: Quantumania. Naposledy informovali, že po filme Spider-Man: Bez domova vzniknú ďalšie tri Spider-Man filmy. A teraz je to potvrdené!

To nie len tak hocikým. Potvrdila to producentka zo Sony, Amy Pascal. Áno, osoba od Sony diskutovala budúcnosť Spider-Man značky. V minulosti sa totiž hovorilo o tom, že Tom Holland má po filme Bez domova odísť z primárneho MCU a pokračovať v univerze od Sony, ktoré je zamerané na Marvel postavy okolo Spider-Mana.

Spider-Man uniknuté fotky
Zdroj: twitter.com

Nebude to posledná trilógia

Takto vznikol napríklad Venom aj s nedávnym pokračovaním a v príprave je Morbius či Kraven the Hunter. Táto správa ale mení úplne celú situáciu. Producentka v rozhovore pre portál Fandango hovorila, ako sa má vyvíjať osud pavúčieho muža po snímke Spider-Man: Bez domova.

Pascal povedala, že filmy Návrat domov, Ďaleko od domova a tento posledný sú vnímané ako trilógia. To nás samozrejme po predošlých vyjadreniach herca aj režiséra neprekvapilo. Šokujúcou bola až ďalšia informácia. Povedala, že záver trilógie nebude posledným Spider-Man filmom.

Zdroj: hollywoodreporter.com

Pripravení robiť ďalšie tri

Teraz sú pripravení na ďalšiu trilógiu. Povedala to takýmto spôsobom:

„Toto nie je posledný film, ktorý robíme s Marvelom. A už vôbec nie posledný Spider-Man film. Už sa pripravujeme, aby sme spravili ďalší film s Tomom Hollandom. Jeho predošlé pôsobenie berieme ako tri filmy a teraz sme pripravení robiť ďalšie tri. Toto nie je náš posledný film z MCU.“

 

Tak kto si zmeria sily s Venomom či Kravenom?

Takže je to jasné. Tom Holland neodchádza definitívne k Sony. Znamená to ale, že s Venomom či Kravenom sa popasuje iný Peter Parker? Bude teda na konci filmu Bez domova rozdelenie vesmírov s rozličnými pavúčimi mužmi?

Na to samozrejme odpoveď nepoznáme, ale po pozretí chystaného filmu budeme iste o čosi múdrejší. V každom prípade je teraz skvelou správou, že s Tomom Hollandom vzniknú ďalšie tri Spider-Man filmy. A pravdepodobne aj s viacerými sériami animovaného prequelu Spider-Man: Freshman Year

končí Spider-Man v MCU
Zdroj: reddit.com

Naďalej spolupracujú ako partneri

Samozrejme, že aj túto otázku dostala Pascal. Ako bude vyzerať rozdelenie postáv alebo kto nakoniec odíde k Sony nevieme povedať. Pretože jej odpoveď bolo iba tajnostkárske „Marvel a Sony budú ďalej pracovať ako partneri,“.

Ako si vy myslíte, že sa to stane? Odíde k Marvel postavám v rámci Sony iný Spider-Man alebo sa všetky pospájajú v rámci MCU? Potešila vás správa, že Tom Holland dostane ďalšiu trilógiu? Dajte nám vedieť do komentárov.

Zdroj: thedirect.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -