Toto nie je práve hrdinské správanie! Herec Ezra Miller bol zatknutý

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Ezra Miller bol zatknutý

Najrýchlejší DC hrdina z filmového plátna neukázal v reálnom živote práve ukážkové správanie. Herec známy ako Flash z Justice League, Ezra Miller bol zatknutý policajným oddelením štátu Havaj. V karaoke bare v mestečku Milo sa to stalo počas poslednej noci. Obvinený bol z obťažovania a narušenia poriadku.

Podľa správy, ktorú podali, bol herec viackrát upozornený zamestnancami baru, aby sa upokojil. Po niekoľkom raze na nich kričal obscénnosti a stal sa až agresívnym. Žene, ktorá vystupovala na pódiu, vytrhol z rúk mikrofón. A aby toho nebolo málo, ešte sa doslova hodil na muža, ktorý hral šípky.

ezra miller zatknuty
Fotografia Ezra Millera po zatknutí havajskou políciou; Zdroj: marca.com

Nebolo to po prvý raz

Majiteľ baru teda zavolal políciu. Pri zatýkaní sa bránil, pokračoval vo svojej agresii a tiež nešetril vulgarizmami. Na policajnej stanici bol obvinený z oboch spomenutých prečinov. Prepustený bol na kauciu vo výške 500 dolárov. Situácia je o to zaujímavejšia, že pre hviezdu DCEU pritom nejde o prvý problém na verejnosti za posledné roky.

Počas apríla 2020 ho zachytila kamera pred barom na Islande. Vo videu sa javilo, že vonku drží neznámu ženu pod krkom. Po zverejnení sa ozvalo viacero fanúšikov, aby stiahli herca z jeho najslávnejšej role – Flasha. Nie je presne známe, čo sa stalo na Havaji, ale pri ďalšom smerovaní v úlohe mu to iste nepomôže.

ezra miller skrti zenu
Zdroj: buzzfeednews.com

Dobehal kvôli tomu ako Flash?

Momentálne čakáme na to, keď sa ako Barry Allen objaví v samostatnom filme The Flash v júni 2023. Toto bude jeho tretí raz, kedy sa v úlohe objaví na veľkom plátne. Prvý raz to bolo vo filme Batman v Superman: Úsvit Spravodlivosti a následne práve Justice League (verzia z roku 2017, aj od Zacka Snydera, ktorá si získala fanúšikov).

Najbližšie sa má objaviť v tretích Fantastických zveroch s podtitulom Tajomstvá Dumbledora. Otázne teda je, ako bude vyzerať jeho herecká kariéra ďalej a ako to ovplyvní aj čarodejnícky aj superhrdinský svet. Avšak to, že bol na Havaji Ezra Miller zatknutý, určite jeho kariére neprospeje.

flashpoint
Zdroj: hdqwalls.com

Koniec kariéry alebo začiatok nápravy

Avšak na druhej strane, pri viacerých hviezdach sme videli neprístojné správanie. Po hlasoch fanúšikov o ich odvolaní si dokázali vstúpiť do svedomia a začala sa tak ich náprava. Je teda pohrozenie skončenia kariéry tým správnym impulzom? To ukážu až ďalšie skutočnosti a čas…

Myslíte si, že by mal byť Ezra Miller kvôli podobnému správaniu odvolaný zo svojich úloh? Ako vnímate jeho zatknutie za takéto činy vy? Dajte nám vedieť v komentároch.

Zdroj: thedirect.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -