Nový trailer na Fantastické zvery: Tajomstvá Dumbledora ukazuje nových čarodejníkov na oboch stranách boja

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Nový trailer na Fantastické zvery 3

Svet mágie sa konečne vráti po tri a pol roku. Aby nám štúdio Warner Bros. pripomenulo o akú veľkolepú udalosť pôjde, prinášajú nový trailer na Fantastické zvery: Tajomstvá Dumbledora. Pôjde už o tretiu časť série Fantastické zvery, ktorá je prequelom k Harry Potterovi.

Vidíme návrat viacerých známych tvári, na čele s Eddiem Redmaynom ako mladým Mlokom Scamanderom. Vracia sa aj jeho verný priateľ Jacob Kowalski (Dan Fogler), ktorý má konečne prútik, Queenie (Alison Sudol) a samozrejmosťou je učiteľ na Rokforte a jeho budúci riaditeľ, Albus Dumbledore. V tejto serii ho hrá Jude Law.

Grindelwald naberá na sile

Zmena prišla v postave temného čarodeja Gellerta Grindelwalda. Johnnyho Deppa z predošlého filmu tu vystriedal Mads Mikkelsen. Ten sa chystá rozpútať veľký boj vo svete kúziel, ktorý by ho mohol navždy zmeniť. Svetová čarodejnícka vojna sa navyše bude odohrávať na pozadí tej skutočnej. Na obe strany v tomto prípade pribudnú noví hráči.

Prvý raz vidíme Mlokovho staršieho brata, Theseusa Scamandera. Hrá ho Callum Turner. Hovoriac o bratoch, Ezra Miller sa vracia ako Aurelius Dumbledore, Albusov nezvestný (či utajovaný) súrodenec. Grindelwald si ho získal na svoju stranu. Našťastie máme aj na Mlokovej strane nové posily, napríklad profesorku zaklínadiel Eulalie Hicks z americkej školy kúziel Illvermorny. Ju si zahrá komička Jessica Williams.

Fantastic-Beast-The-Secrets-of-Dumbledore
Zdroj: heyguys.com

Noví čarodejníci na oboch stranách

Okrem spomenutých sa objavia Victoria YeatesPoppy Corby-TuechAleksandr Kuznetsov a Dave Wong. Zatiaľ nešpecifikované role ešte obsadia Maria Fernanda CândidoOliver MasucciWilliam Nadylam a Richard Coyle.

Bitka o Rokfort na konci siedmeho dielu Harryho Pottera bola masívnou udalosťou. Podľa novej ukážky to však vyzerá tak, že v tretích Fantastických zveroch nás čaká minimálne rozmermi rovnaký, ak nie väčší súboj. Grindelwaldových prívržencov totiž pribúda a sú odhodlaní spraviť pre svoje ciele všetko.

Budeme teda vidieť nových čarodejníkov aj kúzla, ktoré sme doteraz nevideli. Po Mlokovej strane stoja viaceré zaujímavé tvory, veď samozrejme predsa ide o fantastické zvery. To všetko nám ukazuje nový trailer na Fantastické zvery: Tajomstvá Dumbledora.

dumbledore grindenwald
Zdroj: polygon.com

Počas premiéry budeme v strede cesty

Jeho premiéra je stanovená na 15. apríla, takže ho uvidíme už budúci mesiac. Najväčšou akciou nás vrthnú do polovice série. Fantastické zvery majú totiž dostať celkovo päť filmov, takže dva sú ešte stále pred nami.

Páči sa vám nový trailer na tretie Fantastické zvery? Ako vnímate veľký chystaný boj medzi dvomi stranami čarodejníkov? Pôjde podľa vás o veľkolepejšiu akciu ako pri bitke o Rokfort? Dajte nám vedieť v komentároch.

Zdroj: collider.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -