Strážcovia Galaxie budú na Zemi na ich sviatočnú akciu. To nám ukazujú prvé zábery z nakrúcania vianočného špeciálu

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Strážcovia Galaxie budú na Vianoce na Zemi

Vianočný špeciál je stále zahalený rúškom tajomstva. Režisér James Gunn, pri ktorom nachvíľu hrozilo, že nebude tento tím viesť ďalej, sa vrátil. Urobil zopár projektov pre DC a teraz nakrúca tretích Strážcov spolu so špeciálom. Vieme o ňom iba veľmi málo, teraz sa však dozvedáme novinku vďaka prvým záberom z nakrúcania. Strážcovia Galaxie budú tráviť sviatky na Zemi.

Strážcovia Galaxie 3 majú doraziť do kín v máji 2023. Pred tým dostaneme ku koncu roka tento špeciál. Má mať pod 40 minút, ale podľa režisérovych slov bude dôležitou súčasťou a bude ho potrebné vidieť ešte pred zavŕšením trilógie.

Strážcovia Galaxie: Vianočný špeciál
Zdroj: collider.com

Ozdoby a policajné auto z Beverly Hills

Vyjadril sa dokonca, že to bol zatiaľ jeho obľúbený projekt, na ktorom s tímom pracoval. Okrem toho, že sa majú vrátiť tradiční členovia ako Star-Lord, Drax, Groot či Rocket, sa máme dočkať aj viacerých prekvapivých cameo od celebrít. Viac k tomu ale menovať nechcel.

Momentálne ale prebieha nakrúcanie v meste Atlanta. Jedna štvrť v ňom dostáva už počas marca poriadny vianočný nádych a vidíme v ňom dekorácie dobre známe aj u nás. Pred jedným z domov vidíme (zatiaľ) pokojne zaparkované auto policajných jednotiek z Beverly Hills.

Tu sa chystajú kaskadérke kúsky

Na ďalších záberoch už ho vidíme na inom mieste a prevrátené na streche. Pri bližšom pohľade sa identifikovalo, že na podvozok boli primontované sedadlá, zrejme kvôli kaskadérskemu kúsku. Ten určite potvrdzuje fotografia z iného uhla. Auto je podložené a je na neho pripevnený akýsi stojan.

Teraz sa pozrime na jeden fakt – nakrúca sa v Atlante, ale policajné auto je z Beverly Hills. To by potvrdzovalo skorší dohad, ktorý hovoril o tom, že dej tohto špeciálu sa bude odohrávať v Kalifornii a to priamo v blízkosti Hollywoodu.

Budú zachraňovať herecké hviezdy?

Žeby Strážcovia zachraňovali veľké herecké hviezdy? Je to práve spomínaný fakt, že sa dočkáme viacerých celebritných hostí? To by ešte navyše podporoval aj skorší report, ktorý hovoril o tom, že na pľaci uvideli Kevina Bacona. Určite by to bol však skvelý prvok vzhľadom na jeho obľubu Peterom Quillom.

Avšak prekvapivý je už samotný fakt, že Strážcovia Galaxie budú na Zemi. Star-Lord je totiž známy aj svojou averziou voči domovskej planéte. Filmári však možno použili tento trik a tím dali mimo vesmírnych lokalít, aby ušetrili na nakrúcaní.

strážcovia galaxie kevin bacon
Zdroj: cbr.com

Všetko sa odhalí počas sviatkov

Sme si však istí, že nám to šikovným dejovým zvratom vysvetlia. Uvidíme počas tohtoročných vianočných sviatkov, kedy má špeciál prísť na streamovaciu službu Disney+. Vďaka jej príchodu v júni k nám si budeme môcť krátky film vychutnať aj u nás.

Aké poslanie si myslíte, že budú mať Strážcovia Galaxie vo vianočnom špeciáli? Tešíte sa na tento kúsok zo sveta Marvelu? Dajte nám vedieť v komentároch.

Zdroj: thedirect.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -