Sharon Stone sa pridala do obsadenia filmu Blue Beetle! Akú postavu stvárni?

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Sharon Stone vo filme Blue Beetle

DCEU si pre svojho prvého latinoamerického hrdinu naberá poriadne hviezdnu hereckú posilu. Sharon Stone sa pridala do filmu Blue Beetle. Má stvárňovať postavu menom Victoria Kord. Ide o novú postavu, ktorá nemá predlohu v komiksoch, avšak spojitosti a náväznosťi tu sú. Spolu s ňou sa pridáva Raoul Max Trujillo, ktorý bude hrať postavu s menom Carapax the Indestructible Man.

Hlavným hrdinom tohto filmu bude mladý chlapec žijúci v El Paso, Jaime Reyes. Zahrá si ho Xolo Maridueña, ktorého môžeme poznať zo seriálu Cobra Kai. Nedávno sme sa sa dozvedeli, že k obsadeniu sa pridávajú Harvey GuillénBelissa Escobedo a Bruna Marquezine. 

sharon stone blue beetle
Zdroj: flipboard.com

Meno postavy rezonuje

Mexicko-americký tínedžer na jednej svojej bežnej ceste zo školy nájde tajomného skarabea. Zoberie si ho domov a počas noci sa mu pripevní k chrbtici, čím získa špeciálny mimozemský oblek. Ten mu dáva supersilu, superrýchlosť a možnosť si vytvárať predmety a zbrane (podobne ako Green Lantern).

Jaime ale nie je v komiksoch jediný, kto nosil oblek Blue Beetle. Jedným z jeho predošlých vlastníkov bol Ted Kord, geniálny vedec a aj občasný člen Justice League. A tu si môžeme všimnúť podobnosť medzi jeho menom a menom novej postavy, ktorú má stvárňovať Stone. Nevieme, či pôjde o jeho inú verziu so zmeneným pohlavím, alebo rodinného člena. Jedno je však isté – Victoria bude záporákom, zrejme aj primárnym.

ted kord blue beetle
Zdroj: cbr.com

Nezničiteľný oblek

Ani Carapax nemá ďaleko od týchto postáv. Ted a jeho strýko Jarvis pracovali na špeciálnom obleku, ktorý by bol nezničiteľný. Ten si pre seba ukradol práve spomínaný záporák, z čoho pochádza aj jeho označenie indestructible – teda nezničiteľný.

Dej zatiaľ nie je bližšie známy. S pribúdajúcimi informáciami si však začíname byť istí, že mexický spisovateľ Gareth Dunnet-Alcocer, ktorý píše scenár, si pripravil dobrý príbeh. Réžiu má na starosti portorikánsky tvorca Angel Manuel Soto.

blue beetle carapax
Zdroj: thecosmicscircus.com

Záporáčka riadne v DCEU

Sharon Stone je rozhodne prekvapivou herečkou pre Blue Beetle. Zvlášť, keď má hrať zápornú postavu. Ale koniec koncov, záporáčku si už v jednom filme podľa DC komiksov zahrala. Ide o Catwoman z roku 2004, na ktorú by ale všetci, vrátane predstaviteľky hlavnej úlohy, Halle Berry, najradšej zabudli.

Hraný Blue Beetle je ale plnohodnotným vstupom do hlavného DC rozšíreného filmového univerza. Vidieť ho budeme môcť v kinách na budúci rok, premiéra je naplánovaná na 18. augusta 2023.

Páči sa vám pridanie Sharon Stone do tohto filmu? Ako si myslíte, že bude pôsobiť ako záporáčka voči Blue Beetlovi? Dajte nám vedieť v komentároch.

Zdroj: collider.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -