Film Blue Beetle od DC sa hýbe vpred. Dokazuje to jeho pribúdajúce obsadenie

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Blue Beetle naberá obsadenie

Warner Bros. a DC nezabudli ani svoj chystaný film Blue Beetle a pridávajú do neho nové obsadenie. Zatiaľ sme poznali iba toho, kto si zahrá hlavného hrdinu. Teraz pribudli traja noví herci, na ich čele Harvey Guillén. Jeho môžeme poznať ako upírskeho asistenta zo seriálu Čo robíme v temnotách.

Komiksovka sa zameria na na mexicko-amerického tínedžera Jaimeho Reyesa. V predlohe je tretím človekom, ktorý sa stále známy ako Blue Beetle. Prvými dvomi boli Dan Garret a Ted Kord. Ich schopnosti sú vždy podobné – dostávajú špeciálne brnenie, ktoré dokáže zvýšiť ich silu alebo rýchlosť. Vďaka nemu si dokážu vytvárať krídla či štít, Jamie navyše okrem svojich predchodcov aj rozličné zbrane.

blue-beetle-xolo-mariduena
Zdroj: comicbook.com

Tajomný skarabeus s rozsiahlymi schopnosťami

Príbeh filmu sa začne na ceste mladého chlapca domov zo školy so svojími najlepšími kamarátmi, Pacom a Brendou. Na opustenom parkovisku nájde polozahrabaný artefakt so skarabeusom. Zoberie ho domov, aby ho mohol neskôr bližšie preskúmať. Lenže v noci skarabeus ožije a za svoje nové sídlo si zvolí miesto pod Jamieho chrbticou. To dáva mladému hrdinovi mimozemský oblek a spomínané schopnosti.

Hlavného hrdinu si zahrá Xolo Maridueña, ktorého môžeme poznať zo seriálu Cobra Kai. Film prinesie režisér Angel Manuel Soto, ktorý sa pred dvoma rokmi predstavil širšej verejnosti drámou Charm City Kings. Scenár k nemu vytvoril Gareth Dunnet-Alcocer, ktorý napísal akčný triler Miss Bala. Aktuálne pracuje aj na remaku známeho krimi filmu Scarface.

blue beetle obsadenie
Zdroj: comicbook.com

Milostný záujem a sestra z rodu Reyesovcov

Najnovšie sa k obsadniu pridali traja nový herci. Pri spomenutom Guillénovi ešte nie je známe, akú stvárni rolu. Pridala sa však dvojica brazílskych herečiek Bruna Marquezin a Belissa Escobedo. Prvá si zahrá postavu Penny, hlavnú ženskú postavu, do ktorej je hlavný hrdina tajne zamilovaný. Druhá menovaná bude Milagros, mladším súrodencom z rodiny Reyesovcov.

Je dobrou správou, že sa pre film Blue Beetle rozrástlo obsadenie. Takto máme ďalší dokaz o tom, že sa jeho produkcia hýbe vpred. Premiéra je totiž naplánovaná na 18. augusta 2023 v kinách. Takto vidíme, že sa filmárom dátum podarí dodržať.

Chystáte sa sledovať aj film Blue Beetle s týmto hrdinom od DC? Čo hovoríte na hercov, ktorí sa pridali k obsadeniu? Dajte nám vedieť v komentároch.

Zdroj: geektyrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -