Ezra Miller dopláca na svoje správanie. Warner Bros. mu dávajú dočasnú stopku

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Ezra Miller dopláca na svoje správanie

Flash môže byť skvelým hrdinom, ktorý nedávno priniesol aj Zackovi Snyderovi hlasy fanúšikov na Oscaroch. Super rýchla postava má však ďaleko od jeho predstaviteľa, od ktorého bude teraz štúdio Warner Bros. utekať čo najrýchlejšie. Ezra Miller dopláca na svoje správanie, spoločnosť vraj dáva jeho ďalším projektom „pauzu“.

28. marca bol zatknutý v meste Hilo v štáte Havaj. Správa, ktorú sme priniesli aj my, uvádzala, že v karaoke bare sa správal neprístojne a napadol dvoch ľudí. Na privolanú políciu kričal vulgarizmy. Na policajnej stanici by trávil noc, keby nebol prepustený na kauciu vo výške 500 dolárov.

ezra miller zatknuty
Fotografia Ezra Millera po zatknutí havajskom políciou; Zdroj: marca.com

Noc v bare mala dohru

Avšak táto situácia mala dohru. Nasledujúci deň, ešte stále na ostrove, sa vlámal do domu miestneho páru. Keď chceli od neho vysvetlenie, čo robí v ich domove, kričal po nich, že na to doplatia a že ich oboch „pochová“. Následne im ukradol doklady – pasy a peňaženku.

Spoločnosti na to chceli zrejme čo najrýchlejšie zareagovať. Magazín The Rolling Stone uvádza, že už 30. marca zástupcovia DC a Warner Bros. viedli naliehavé stretnutie. Na ňom preberali, aká s nimi bude budúcnosť herca po tom, ako dostaneme premiéru filmu The Flash. Táto snímka mala byť dostupná na jeseň tohto roka, posunula sa však na začiatok leta 2023.

teaser trailer the flash
Zdroj: polygon.com

Po Flashovi „pauza“

Obe spoločnosti sa podľa správy onedlho zhodli na riešení. „Dať pauzu ďalším projektom v budúcnosti, ktoré by obsahovali Millera, obsahujúc akékoľvek ďalšie objavenie v DC filmovom vesmíre.“ To teda znamená, že po jeho sólovom filme by ho nečakalo nielen pokračovanie, ale aj akékoľvek objavenie vo filme niekoho iného. Takže ani žiadne cameo.

Nejde totiž ani o prvé hercove priestupky. V roku 2020 ho zaznamenali kamery pred podnikom v hlavnom meste Islandu, ako škrtil ženu. Navyše ďalšie správy hovoria o jeho častých výbuchoch hnevu alebo psychických zrúteniach počas nakrúcania. Stávalo sa vraj, že odišiel z pľacu iba so slovami, že nevie, čo tam ešte robí.

ezra miller skrti zenu
Zdroj: buzzfeednews.com

Už len v dvoch filmoch?

Ezra Miller tak dopláca na svoje správanie. Otázne je, ako sa bude riešiť jeho pauza a či to nebude znamenať definitívnu stopku. V tom prípade už by sme ho videli iba v dvoch filmoch. Okrem toho z DC na budúci rok ho iba o pár dní uvidíme vo filme Fantastické zvery: Tajomstvá Dumbledora. Tu stvárňuje Albusovho strateného brata Aureliusa.

Fanúšikovia sami žiadajú odstránenie Millera z DC filmov kvôli jeho činom. Internetom koluje už aj niekoľko možných riešení. Jedno z nich napríklad hovorí, aby bol do budúcich projektov v DCEU nahradený Grantom Gustinom, ktorý hrá Barryho Allena v seriáli. Fantastické zvery majú mať ešte dva filmy, na jeho budúcnosť v nich by sme tiež veľmi nestavili…

Myslíte si, že ide o správny krok, ako má Ezra Miller doplatiť na svoje správanie? Dali by ste mu vy ešte priestor alebo práve naopak, už úplnú stopku? Podeľte sa s nami v komentároch.

Zdroj: indiewire.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -