Je to potvrdené! Vráti sa Jon Bernthal ako Punisher v seriáli Daredevil: Born Again?

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Najčítanejšie za 7 dní

Punisher v seriáli Daredevil

Jon Bernthal je späť, aby mohol potrestať svojich nepriateľov. Vracia sa ako Punisher a to do seriálu Daredevil: Born Again. Ten vidíme, že čoraz plynulejšie nadväzuje v hlavnej línii MCU na predošlé netflixovské projekty. Najprv sa tu objavila hlavná hviezda, Charlie Cox ako Matt Murdock, spolu s ním aj Vincent D’Onoforio ako obávaný kráľ podsvetia.

Po tom, čo nám šéf Marvelu Kevin Feige dával nejasné správy o zopakovaní role, sa Matt Murdock ukázal vo filme Spider-Man: Bez domova. Vystupoval tu ako právnik pre mladého Petera Parkera a týmto zameraním sa samozrejme musel ukázať aj v komédii z prostredia súdnej siene. Hovoríme samozrejme o 9-dielnej She-Hulk.

Kingpin a Daredevil
Zdroj: nerdpool.it, windobi.com

Matt aj Fisk sú späť, čo ďalej?

D’Onoforio sa ukázal na Vianoce predminulého roka v seriáli Hawkeye. Postupne sa odhaľovalo, že kriminálnej sieti nevládne nikto iný ako Kingpin. Zároveň sme sa dozvedeli aj jeho väzby na hluchonemú hrdinku Echo, preto je viac ako jasné, že si rolu zopakuje aj v jej samostatnom projekte.

Nasledovať bude Daredevil: Born Again, ktorého máme uvidieť niekedy na jar budúceho roka. Pod týmto názvom vychádzala komiksová séria v roku 1986, seriálový režisér Matt Corman sa však vyjadril, že nebude jeho priamou predlohou. Jediným nosným motívom zostáva boj proti Wilsonovi Fiskovi.

Punisher chce stretnutie
Zdroj: netflix.com

Frankov návrat z Netflixu

Ani Punisher nefiguroval v tomto príbehu. Aj keď je na stránkach komiksu už od roku 1974, po boku diabla z Hell’s Kitchen sa začal pravidelnejšie objavovať až v roku 1992. Skalných fanúšikov teda neprekvapilo, keď sa objavil aj v seriáli Daredevil, ktorý mal svoju debut na Netflixe v roku 2015. Následne si vyslúžil ešte ďalšie dve série, kým bol postupne presunutý do MCU a tak k Disney.

Frank Castle mal však taký úspech, že si vyslúžil aj vlastný spin-off. Dve série prišli v rokoch 2017 a 2019 a ukázali poriadne emotívny príbeh trúchliaceho otca a manžela, z ktorého sa stal neľútostný bojovník. Uvidíme, ako bude fungovať s prístupnejšími seriálmi na Disney+, veríme však v šikovnosť tvorcov.

Čo hovoríte na to, že sa vráti Jon Bernthal ako Punisher do seriálu Daredevil: Born Again? Ste radi, že to bude práve tento herec alebo by mal podľa vás dostať priestor niekto iný? Dajte nám vedieť v komentároch.

Zdroj: hollywoodreporter.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -