Batman bojuje proti Buggsovi. Aj to ukazuje trailer na hru MultiVersus, v ktorej budú bojovať postavy od Warner Bros

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Trailer na hru MultiVersus

Spoločnosť Play First Games už onedlho prinesie titul, kde si hráči budú môcť zmerať svoje sily v súbojoch ako postavy od Warner Bros. Hra bude spájať hrdinov aj záporákov z rozličných značiek od nich. A ak si myslíte, že ste nikdy nechceli vidieť bojovať Batmana so zajacom Buggsom, tak trailer na MultiVersus vás presvedčí o opaku.

Do hry po boku temného rytiera vstupuje Shaggy zo Scooby Doo. Na stranu hlodavca sa zase postaví Arya Stark z Hry o tróny. Scénu po malej chvíli doplnia Harley Quinn z DC komiksov, ktorá si značne zamilovávať tasmánskeho diabla Taza. S nimi majú ale očividne svoj vlastný biznis Garnet zo Steven Universe a Jake z Adventure Time.

Súboje hrdinov aj emotívny moment s Iron Giantom

Súboj sleduje Superman a v peknom citlivom momente, ktorý vás opäť hodí na koniec filmu, sa k nemu pripája Iron Giant. Na konci vidíme zoradený raster hrdinov, v ktorom vidíme trebárs aj Wonder Woman, Velmu, Reindoga či Toma & Jerryho.

Hra je iba veľmi krátky moment od toho, aby sa spustilo jej alfa testovanie. To bude dostupné 19. mája. Následne sa bude hra postupne budovať a hráčom sa bude dostávať do rúk čoraz viac a viac jej súčastí. Avšak aj podľa oficiálneho popisu na stránke je rok 2022 iba začiatkom pri tejto bojovke, ktorá bude dostupná pre hranie zdarma.

multiversus
Zdroj: centrumher.eu

2022 je len začiatok, titul sa bude stále rozrastať

V nasledujúcich obdobiach sa má totiž ešte rozrastať škála hrdinov a zloduchov, za ktorých si budeme môcť zahrať. Ďalšie sa budú dať odomknúť. Okrem nových postáv bude možné získať aj ďalšie mapy, módy či „kozmetické úpravy“, teda zrejme skiny a vzhľad postáv. Vývojári dali najavo, že pri žiadnej postave nie je nemožné, aby sa tam dostala.

Teda zrejme zatiaľ až na známe postavičky z Harry Potter sveta. Pri ňom je to podľa vydavateľa náročné s licenciami a tak charaktery odtiaľ zatiaľ nie sú súčasťou. Avšak aj tak ponúkajú bohatý svet z DC, Hra o tróny, Looney Tunes, Scooby Doo, Steven Universe alebo Adventure Time.

Trailer na MultiVersus odhaľuje aj na aké platformy sa dostane otvorená beta počas júla. Okrem Windowsu (PC) to budú PS5, PS4, Xbox Series X/S a Xbox One.

Páči sa vám táto bojovka, kde proti sebe bojujú postavy z viacerých značiek od Warner Bros? Zahráte si ju aj vy? Dajte nám vedieť v komentároch.

Zdroj: thedirect.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -