Druhá séria seriálu Peacemaker bola potvrdená, pokračuje s ňou James Gunn

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

2. séria seriálu Peacemaker

Počas dnešného dňa dostaneme finále netradičného (anti)hrdinu z dielne DC od Jamesa Gunna. Ešte kým príde rozuzlenie, tak nám oznámili, že príde aj 2. séria seriálu Peacemaker. Ale samozrejme, vďaka úspechu a predošlým vyjadreniam režiséra sa to dalo očakávať. Teraz je to však od Warner Bros. a HBO oficiálne.

Samotný režisér je ohľadom toho nadšený, čo zdieľal okamžite aj v príspevku na Twitteri. Už skôr si zavtipkoval, že nevie, kto ďalšie epizódy povedie, ale ak si poprepája isté body, tak mu z toho vychádza jedine on. Dúfame, že okrem réžie prinesie aj scenáre, opäť prípadne aj pre niekoľko epizód.

Seriál mu dal opäť voľnú ruku

V prvej sérii bol autorom piatich. Počas nej je však vidieť, že dostal voľnú ruku podobne ako v The Suicide Squad: Samovražedná misia, z ktorej seriál vychádza. Dostávame množstvo nekompromisného humoru, drsných vtipov aj akcie. Neštítia sa zabíjať postavy a priniesť niektoré skutočne absurdné zo stránok komiksov.

Ako hlavný hrdina Christopher Smith a.k.a. Peacemaker tu vystupuje John Cena. Gunn nám sľuboval, že tu príde k vykúpeniu tejto strelenej postavy v spoločnosti aj očiach fanúšikov. A presne to sa tu deje – sledujeme magora, ktorý zabíja ako na bežiacom páse (ale za mier!), ako sa postupne transformuje. Uvidíme, akým spôsobom bude teda pokračovať jeho cesta.

Peacemaker
Zdroj: twitter.com

Nadšenie aj zo strany HBO

Ohľadom obnovy sú nadšení aj v HBO. Riaditeľka ich originálneho obsahu Sarah Aubrey sa vyjadrila takto:

„Brilantnosť Jamesa Gunna opäť zažiarila v Peacemakerovi. Zobral túto postavu, ktorú k životu priniesol nezameniteľný John Cena, a vytvoril jedinečnú sériu. Tá je zároveň vzrušujúca, zábavná a citlivá a ukazuje aj ľudskosť za tímom vyvrheľov, ktorí žijú vo svete superhrdinov. Ako prvému DC seriálu na HBO Max, sme radi, že sa fanúšikovia zhodli, aby dali mieru šancu, ku**a!“

Prvý DC seriál na HBO Max má úspech

Presne ako hovorí – Peacemaker je zatiaľ prvým seriálom od DC na streamovacej službe HBO Max. Okrem Johna Cenu sa v ňom objavili Steve Agee ako Economos, Jennifer Holland ako Harcourt, Chukwudi Iwuji ako Murn, Danielle Brooks ako Adebayo či Freddie Stroma ako Vigilante.

Kam nás zavedie 2. séria seriálu Peacemaker ešte uvidíme. V prvom radi si musíme počkať na finálnu časť tej prvej, ktorá vychádza už o niekoľko hodín. Zrejme potom nám budú môcť prezradiť aj viac.

Páči sa vám seriál Peacemaker? Potešila vás správa, že dostaneme aj druhú sériu? Dajte nám vedieť v komentároch.

Zdroj: geektyrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -