Marvel seriál Secret Invasion odštartoval produkciu, oznámil Samuel L. Jackson na sociálnej sieti

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Seriál Secret Invasion začal produkciu

Hlavná hviezda viacerých filmov z MCU Samuel L. Jackson zverejnil na svojom Instagrame, že seriál Secret Invasion začína produkciu. Takto nám okrem iného vyvrátil aj skôr kolujúcu fámu, že projekt nebude natočený. Namiesto pôvodne plánovaného filmu ho kvôli rozsiahlosti zdrojového materiálu dostaneme vo viacerých dieloch. Skvele tak zapadne medzi ostatné na Disney+.

Herec na svojej sociálnej sieti zdieľal fotku seba, kde nosí tričko s Nickom Furym ako sa rozpadáva na prach. Toto vieme, že sa stalo v potitulkovej scéne filmu Avengers: Infinity War, keď Thanos získal všetkých 6 Kameňov nekonečna a lusknutím vymazal polovicu existencie vo vesmíre.

Ohľadom lusknutia je značne… nahnevaný

Zdá sa, že Jackson má stále na túto situáciu ťažké srdce a nepáči sa mu, že musel byť medzi tou vyhladenou polovicou. K príspevku totiž pridáva komicky agresívny popis „Time to get back in the groove. Happy to be back on the attack! #secretinvasion #fuckthatsnap #backwithafury.“ Teda hovorí o tom, že je načase byť späť a súčasťou útoku. Hashtagy snáď nemusíme prekladať…

Videli sme, že Skrullovia, rasa, ktorá bude centrom predmetného seriálu, už raz Furyho zastúpila vo filme Spider-Man: Ďaleko od domova. Prvý raz sa objavili vo filme Captain Marvel a videli sme, že táto mimozemská rasa, ktorá je schopná meniť svoju podobu, nie je zlá. Boli iba nepochopení v svojej snahe nájsť si nový domov.

nick fury je skrull
Zdroj: slashfilm.com, polygon.com

Odklon od zdrojové materiálu

To je značný odklon od komiksovej predlohy, kde to boli kolonizátori a tyrani. Na Zemi využili najviac prominentných hrdinov a v ich podobe sa postupne snažili ovládať planétu. Preto nie je úplne jasné, ako toto seriál zmení. Predpoklady sú však aj na to, že by mohla byť skupina Skrullov, ktorí by nemali tak čisté úmysly…

Či uvidíme aj súboj s Ríšou Kree alebo sa zameriame na niečo úplne iné, jedno je isté – bude mať v tom prsty Nick Fury. Okrem Samuela L. Jacksona má seriál Secret Invasion aj ďalšie hviezdne obsadenie.

Secret Invasion Kingsley Ben-Adir
Zdroj: screenrant.com

Okrem Jacksona aj iné herecké esá

Ben Mendelsohn sa vráti ako Thalos, vodca Skrullov. Ešte nešpecifikovaného záporáka si zahrá Kingsley Ben-Adir. Okrem nich sa ukážu Olivia ColmanKillian ScottChristopher McDonald, a Carmen Ejogo, zatiaľ v nešpecifikovaných rolách.

Skôr v tomto roku sme sa dozvedeli, že sa k obsadeniu pridá aj Emilia Clarke. Je tak už štvrtou z Hry o tróny. Ako prvý sa ukázal Peter Dinklage v spomínanom Infinity War. V nadchádzajúcich Eternals uvidíme hneď dve herecké mená z tohto úspešného seriálu – Kit Harington a Richard Madden.

Secret Invasion Emilia Clarke
Zdroj: screenrant.com

Na Disney ešte uvidíme dosť seriálov

Seriál by sa mal na streamovacej službe od Disney objaviť niekedy počas budúceho roka. Je jedným z viacerých chystaných. Najbližšie z nich uvidíme vianočne ladený seriál Hawkeye, ktorého premiéra hneď dvoch epizód príde 24. novembra.

Ste radi, že seriál Secret Invasion začína svoju produkciu? Tešíte sa na ďalšie stretnutie Nicka Furyho a Skrullov? Akú úlohu si myslíte, že budú zohrávať? Dajte nám vedieť do komentárov.

Zdroj: collider.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -