Nový trailer seriálu Hawkeye prináša ešte viac humoru a pripravuje nás na dvojepizódovú premiéru

Nenechajte si ujsť

Ondrej Kačkoš
Ondrej Kačkoš
Volám sa Ondrej, mám 22 rokov a na vysokej škole študujem marketingovú komunikáciu. Filmy, seriály a knihy ma sprevádzajú mojim životom odmalička. Keď netrávim čas v škole, s kamarátmi alebo s rodinou, určite ma nájdete pri pozeraní filmov.

Hawkeye je každým dňom bližšie a bližšie k vydaniu. Nedávno bol do sveta vypustený oficiálny trailer, ktorý nás nakazil vianočnou atmosférou. Projekt tak bude zjavne ovplyvnený vianočným obdobím a k tomu ešte v takomto sviatočnom období aj bude vychádzať. Nový trailer nám ale prezradil ešte jednu vec, a to, že nás čaká dvojepizódová premiéra seriálu Hawkeye.

V najnovšom MCU seriáli zažiaria Hailee Steinfeld (Kate Bishop) a Jeremy Renner (Clint Barton/Hawkeye). Vo vedľajších rolách budú Alaqua Cox (Maya Lopez/Echo), Vera Farmiga (Eleanor Bishop), Fra Fee (Kazi), Tony Dalton (Jack Duquesne), Zahn McClarnon (William Lopez), Brian d’Arcy James (neznáma rola) a Florence Pugh (Yelena Belova).

Nový trailer a dvojepizódová premiéra seriálu Hawkeye

Trailer je tentokrát naozaj plný komédie a humoru. Túto stránku Clinta Bartona sme už dlho nevideli, no aj po tomto videu si môžeme byť istí, že jej bude plný seriál. Za to môže asi vianočná atmosféra, ktorej tvorcovia prispôsobili seriál a urobili ho takým príjemným vianočným projektom. V tomto traileri ale taktiež ešte viac vidíme z toho, ako sa všetci pokúšajú Clinta zabiť.

Clint povesil svoje vražedné alter ego Ronina na klinec a chcel sa naplno venovať rodine, ktorá sa mu vrátila po piatich rokoch. Video nám ale ukázalo a povedalo, že len čo išiel s deťmi do divadla, hneď sa ich snažil niekto zabiť. Barton tak začne spolupracovať s Kate Bishop, jeho veľkou fanúšičkou a skvelou lukostrelkyňou. Dokonca sa jej stane niečím ako mentorom.

the book of boba fett hawkeye
Zdroj: marvelcinematicuniverse.fandom.com; engadget.com

Najväčším potešením popri vtipných scénach a vianočnej tematike bolo určite oznámenie o tom, že v deň premiéry vyjdú naraz prvé dve epizódy. Je to zrejme preto, aby sa seriál skončil o týždeň skôr a vďaka tomu by sa vôbec neprekrýval s ďalším očakávaným Disney+ projektom zvaným The Book of Boba Fett. Prvé dve zo šiestich častí si pozrieme už 24. novembra 2021.

Tešíte sa na tohtoročný posledný MCU seriál? Myslíte si, že má šancu prekonať ostatné? Svoje názory nám dajte vedieť dolu do komentárov!

Zdroj: collider.com, screenrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -