Druhý trailer na film Cruella opäť dokazuje, že Emma Stone upadajúca do šialenstva je absolútne úžasná

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Druhý trailer na film Cruella

Disney zverejnil nový fantastický trailer na film Cruella. Ten nám dáva pôvod ich originálnej zápornej postavy zo 101 dalmatíncov. Vidíme, že pre Cruellu de Vil je Emma Stone absolútne úžasnou voľbou, pretože svoj prepad do šialenstva hrá dokonale. Niektorí si možno povedia – nie je to len nový ženský Joker? Možno áno, ale to nemení nič na tom, že by sme si to nemali vychutnať.

Ukážka je iba minútu dlhá a aj tak poskytuje nový materiál. Takmer všetky zábery sú pre nás totiž nové, také, ktoré sme doteraz nevideli. Prinášajú nám viac náhľadu do deja a aj na postavu sa samotnú. Originálnym menom Estrella, pracuje ako upratovačka, je ponižovaná a šikanovaná a stále sníva, že prerazí vo svete módy.

Upratovačka proti barónke

Dostanú nás už len úvodné slová postavy, ktorá hovorí:

„Je to svet plný možností. A ja som bola stvorená, aby som v tomto živote dokázala viac. Chcem vyrábať umenie a chcem vyrábať problémy.“

… a v ukážke skutočne vidíme, že svojimi vlastnými divokými spôsobmi sa jej darí oboje. Tieto slová zároveň adresuje barónke von Hellman, ktorá je legendou v módnom priemysle. Stvárni ju vždy perfektná Emma Thompson. Je známa ako až zničujúco šik a vždy desivo haute couture. Ale práve ich vzťah rozbehne sériu udalostí, kvôli ktorej Estrella odhalí svoju temnejšiu stránku.

cruella emma thompson
Zdroj: metro.co.uk

Dievča so snami o móde, ale darebáctvom v srdci

Prerod vo vždy pomstychtivú Cruellu ale vidíme od samého začiatku. Trailer na film Cruella ukazuje ako najmódnejšia záporáčka prichádza do Londýna v 70. rokoch. Ten akurát zažíva punkrockovú revolúciu a do tohto sveta je uvrhnutá mladá Estrella, ktorá chce preraziť so svojimi dizajnami a spraviť si meno.

Zároveň má ale obrovskú chuť na darebáctva. Tak sa spriatelí s dvojicou mladých zlodejov, ktorí jej s tým pomáhajú. Spoločne sa potulujú ulicami mesta a hľadajú si svoje miesto. Dievča sa ale nikdy nevzdalo svojich snov o móde a tak sa dostane do záujem známej barónky. A to je práve začiatok drsnej Cruelly de Vile.

emma stone cruella
Zdroj: cnn.com

Kreatívny režisér a pestré obsadenie

Film je pod taktovkou Craiga Gillepsieho. Ten nám v minulosti priniesol hit ako Ja, Tonya, hrdinský thriller Do posledného dychu, či na bránicu útočiace komédie Pán Woodcock a Fright Night. Dúfame, že nesklame ani tento raz, pretože podľa ukážok to zatiaľ vyzerá tak, že nás viac ako zaujme.

Okrem dvoch herečiek s menom Emma v hlavných úlohách nás poteší aj zvyšok obsadenia. Vo filme si zahrajú aj Mark Strong, Paul Walter Hauser, Emily Beecham, Joel Fry, Kirby Howell-Baptiste John McCrea. Jeho vydanie je aktuálne naplánované na 28. mája 2021 v kinách.

Páčil sa vám aj druhý trailer na film Cruella? Navnadil vás nový materiál s ukážkami z filmu ešte viac? Dajte nám vedieť v komentároch.

Zdroj: geektyrant.com 

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -