Oznámilo Disney náhodou pre film Deadpool 3 dátum vydania?

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)
- Advertis

Poznáme pre Deadpool 3 dátum vydania?

Už istý čas je jasné, že sa papuľnatý žoldnier vráti aj do MCU. Našťastie to mal aj po odkúpení spoločnosti Fox spoločnosťou Disney stále isté a počíta sa aj s (anti)hrdinom Ryana Reynoldsa. Fanúšikov však stále zaujíma jedna otázka – kedy bude mať Deadpool 3 dátum vydania.

Ešte počas Comic-Conu odhalilo štúdio plány pre ich nasledujúce fázy. Pre Fázu 5 priniesol Marvel dátumy pre všetky nadchádzajúce filmy. Pre Fázu 6 to boli iba tie najkľúčovejšie – Fantastická štvorka, Avengers: The Kang Dynasty a Avengers: Secret Wars. Prihodili však ešte zopár dátumov na zatiaľ nešpecifikované filmy. Ľudia tak začali hútať, či by jeden z nich mohol patriť Wadeovi Wilsonovi.

MCU FÁZA 6
6. fáza Marvel Cinematic Universe; Zdroj: reddit.com

Bude september 2024 patriť Wadeovi?

Zatiaľ najviac predpokladaným dátumom bol 16. február 2024. To by znamenalo, že by dorazil ešte pred tímovkou Thunderbolts. To by však mohlo dávať zmysel, pretože by si aj v tomto zoskupení záporákov a antihrdinov mohol strihnúť ak nie poriadnu účasť, tak aspoň cameo.

Lenže problémom je, že podľa novej informácie od portálu The Hollywood Reporter a jej redaktora Borysa Kita bol tento film preložený. Z pôvodného februárového termínu dostáva nový až pred jeseňou, konkrétne 6. septembra 2024. Na druhú stranu – mohol by to byť len ďalší dôkaz, že ide o tretieho Deadpoola.

shawn levy deadpool 3
Zdroj: webseries.finalnews24.com

Režisér hovoril o posune

Jeho režisér, Shawn Levy, pre ktorého pôjde tiež o tretiu spoluprácu s Reynoldsom, sa nedávno vyjadril, že nakrúcanie prebieha dlhšie ako sa predpokladalo. Produkcia už to mala v najbližších dňoch baliť, z bližšie nešpecifikovaných dôvodov sa však pretiahla. Znamenať to ale môže, že tieto dve informácie korešpondujú a odklad je naozaj kvôli dlhšiemu nakrúcaniu.

Zdržanie filmu nemusí byť nutne na škodu. Autori predsa len potrebujú dostatok času na to, aby mohli postavu poriadne zakomponovať do rozbehnutého filmového vesmíru. A radšej budeme za predĺženie nakrúcania, ako by sme mali dostávať nekvalitný materiál.

deadpool 3 mcu
Zdroj: somagnews.com

Takmer istý pred Avengers 5

Deadpool 3 by však mal rozhodne dostať dátum pred piatymi Avengermi. Pôvodný tvorca tejto postavy, Rob Liefeld, totiž povedal, že v nasledujúcich filmoch s nimi bude mať istotne cameo. A nakoľko vieme, že Kang Dynasty dorazí v máji 2025, je takmer isté, že by sa mal Wade predierať plátnami o rok skôr.

Myslíte si, že by mohol Deadpool 3 prísť v septembri 2024? Ide o náhodu alebo naozaj tieto veci odkazujú, že mu bude patriť uvedený dátum? Dajte nám vedieť v komentároch.

Zdroj: thedirect.com

Pridaj komentár

Mohlo by sa ti páčiť

Najčítanejšie články