Michael Myers sa opäť vydáva vraždiť v krátkej ukážke na horor Halloween Kills

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Halloween Kills teaser

Každý oslavuje predvečer sviatku všetkých svätých, alebo vo všeobecnosti nazvaný Halloween po svojom. Universal Pictures nám napríklad priniesli krátku ukážku na ich najnovší chystaný horor zo slávnej série. Pozrieť si teda môžeme Michaela Myersa, ktorý je naspäť v akcii a tak je isté, že pri tom potečie krv. Aj to vám ukáže nový Halloween Kills teaser.

Aj napriek tomu, že je krátky, ukazuje nám dostatok akcie aj napätia. A samozrejme k tomu nechýbajú vraždy a násilie. Už v ňom samotnom si dokáže vybudovať atmosféru, na ktorú sme práve z tejto série zvyknutí. A hlas Jamie Lee Curtis, ktorá nás celým ním sprevádza, je len čerešničkou na torte. Pri tom všetkom si znovu uvedomíte aké hrozné je, že na neho budeme musieť čakať ešte rok.

Pokračovanie priamo nadväzuje

Pokračovanie má priamo nadviazať tam, kde predošlý film skončil. Odohráva sa dokonca počas tej istej noci. Novým prvkom ale bude, že prinesie naspäť postavy, ktoré sme mohli vidieť v origináli z roku 1978. Uvádzajú, že sa tak stane preto, aby sa spojili a zastavili tohto šialenca, Michaela. Raz a navždy.

Toto dokonca hovoria aj oficiálne popisy od tvorcov. Príbeh filmu sa má točiť okolo „komunity, ktorá sa spojí vďaka krutosti, ktorú zažili a rozdelí kvôli tomu, že sa nevedia zhodnúť ako sa s ňou vyporiadať“. Taktiež povedali, že film bude o „uvedení komunity do chaosu. O tom, ako sa strach virálne šíri“.

koniec nového Halloween filmu
Zdroj: mpaa.org

Michael stále žije a má chuť vraždiť

Halloween Kills teaser nám ukazuje, že Michaelovi sa podarilo prežiť aj koniec predchádzajúcej časti. Vo finále totiž hlavná hrdinka Laurie Stroud, jej dcéra Karen a vnučka Allyson uväznili vraha v zamknutej pivnici, aby mohli uniknúť. Takto ho tam nechali a dúfali, že zhorí, avšak teraz sme sa mohli presvedčiť, že opak je pravdou. Michael sa vracia a má chuť vraždiť viac ako predtým.

Hlavné úlohy si zopakujú rovnakí herci. Laurie stvárni Jamie Lee Curtis, jej dcéru Judy Greer a vnučku Andi Matichak. Michaela Myersa opäť stvárnia hneď dvaja herci, pričom o úlohu sa podelia Nick Castle a James Jude Courtney. V ukážke vidíme aj ďalšie zopakovanie rolí – Kyle Richards ako Lindsey Wallace, Anthony Michael Hall ako Tommy Doyle a Nancy Stephens, ktorá si zopakuje úlohu zdravotnej sestry Marion.

film halloween kills
Zdroj: screenrant.com

Na Halloween Kills si však bohužiaľ budeme musieť chvíľu počkať. Do kín sa má dostať takmer o rok, 15. októbra 2021. Dobrou správou ale je, že na neho iba z odstupom roka nadviaže ďalšia časť, Halloween Ends. Zatiaľ nám môže byť aspoň malou útechou táto ukážka, ktorá ale naozaj skrýva dostatok napätia.

Ako sa vám páči Halloween Kills teaser? Navnadil vás na prichádzajúci film? Páči sa vám takýto halloweensky darček od štúdia? Dajte nám vedieť v komentároch.

Zdroj: geektyrant.com 

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -