Názov tretieho Jurského sveta bol odhalený spolu s hereckým obsadením. Ako sa bude volať?

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Na tretí Jurský svet si budeme musieť ešte takmer rok a pol počkať. Celosvetová premiéra je pre kiná oznámená na 11. júna 2021. Avšak dnes nás režisér potešil príjemnou novinkou. Názov tretieho Jurského sveta tak bol odhalený!

Do réžie sa pustí opäť režisér jednotky

Režisér Colin Trevorrow (tvorca aj prvej časti trilógie) na snímke spolupracuje s dlhodobým tvorcom Stevenom Spielbergom. Filmár vám môže byť známy kvôli odmietnutiu napísania deviatej časti Star Wars (ktorá k nám prišla v decembri do kín s podtitulom The Rise of Skywalker).

Namiesto nej dal prednosť projektu The Book of Henry, ktoré malo vlažné prijatia od divákov. Scenár k Star Wars ale bol nedávno zverejnený na internete a zbiera pozitívne ohlasy. To je dôvodom prečo sa ľudia začali veľmi tešiť a pripravovať na zakončenie novej trilógie Jurského sveta.

Jurský svet dinosaur
Zdroj: variety.com

Herecké obsadenie nás veľmi príjemne poteší

V ňom sa nám vráti herecká dvojica Chris Pratt a Bryce Dallas Howard. K nim sa ďalej pridá aj tým z druhej časti v zložení Jake Johnson, Omar Sy, Daniella Pineda či Justice Smith. Príjemným prekvapením je návrat hereckých legiend z pôvodného Jurského parku.

Okrem Jeffa Goldbluma sa tak objavia aj Laura Dern a Sam Neil. Samozrejmosťou ale bude aj nová tvár v podaní Emily Carmichael, ktorú môžeme poznať napríklad z Pacific Rim.

24. februára padla podľa twitterového profilu Trevorrowa prvá klapka pre film Jurský Svet. Spolu s ňou nám bolo predstavené aj meno zavŕšenia tejto dobrodružnej akčnej ságy. Názov tretieho Jurského sveta je Dominion.

Dočkáme sa teda nadvlády nového druhu dinosaura alebo ich celej skupiny? A čo potom koniec druhej časti, kde vyzeralo, že pôjde o nažívanie s ľuďmi? Čo si myslíte o tom vy? Dajte nám vedieť do komentárov!

Zdroj: comingsoon.net

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -