Zaži s nami atmosféru Halloweenu!

FilmyOdporúčameTrailery

Posledný Star Wars IX trailer nás pripravuje na epické dobrodružstvo tohto roka

Posledný trailer na Star Wars 9

V roku 1977 sa na filmové plátna dostal príbeh Lukea Skywalkera (Mark Hamill), ktorý navždy zmenil svet. Nikto z tvorcov, a to vrátane Georgea Lucasa, neočakával taký veľký úspech. Z Hviezdnych vojen sa odvtedy stala legendárna sága, ktorú v tomto čase tvorí 10 filmov (hlavná sága a spin-offy). Už čoby nevidieť však príbeh rodu Skywalkerovcov nadobro skončí, na čo nás pripravuje posledný trailer na Star Wars 9. Pripútajte sa.

Finálna ukážka k filmu Star Wars: Epizóda IX – The Rise of Skywalker nás pripravuje na dramatický záver. Sú v ňom zábery veľkolepých vesmírnych bitiek, vidíme v ňom naše obľúbené postavy v strede konfliktov, pociťujeme ich emócie a, samozrejme, sú tu aj lightsabery. Lepšie je však vidieť to na vlastné oči.

O filme a budúcnosti

Po 40-tich rokoch skončí sága, ktorá zadefinovala výzor moderných blockbusterov a my všetci budeme pri tom. Ako to dopadne, to sa samozrejme dozvieme v našich kinách už 19. decembra. O réžiu sa postaral J.J. Abrams, tvorca novej trilógie, ktorý napísal scenár spolu s oscarovým Chrisom Terriom. Vo filme sa ukážu herci Daisy Ridley, Adam Driver, John Boyega, Oscar Isaac, Mark Hamill a Billy Dee Williams.

Filmári dávnejšie potvrdili, že scény so zosnulou Carrie Fisher (úmrtie v roku 2016), natočené pre predchádzajúce filmy, budú zakomponované do Epizódy IX.

Star wars 9

Zdroj: collider.com

Ako povedal šéf Disney Bob Iger, po premiére Epizódy IX si dáme krátku pauzu od Star Wars. Z dávnejšieho dátumov vydania pripravovaných projektov však vieme, že táto pauza nepotrvá viac ako 3 roky. Čo sa týka budúcich plánov štúdia, vieme, že zahŕňajú minimálne 6 filmov – dve trilógie, z ktorých jedna bude od Davida Benioffa a D.B. Weissa (tvorcov Game of Thrones).

Ako sa vám páči posledný trailer na Star Wars 9? Tešíte sa na veľkolepý záver trilógie s názvom The Rise of Skywalker? Vaše názory, predpovede a očakávania nám zanechajte v komentároch.

Zdroj: youtube.com, theguardian.com

Andrej Cvik
About author

Volám sa Andrej, mám 19 rokov, som študentom vysokej školy a verím, že tvorením sa dá zmeniť svet k lepšiemu. // Moje TOP tri najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky.
  Related posts
  Filmy

  ENDGAME: Thanos mal pôvodne zabiť všetkých Avengerov. Čo sa zmenilo?

  Filmy

  Z tohto Avengera sa stane budúci záporák MCU. Čo by si prial tvorca komiksov?

  FilmyTrailery

  Animovaný Scooby-Doo film so Zacom Efronom vás roztopí prvou ukážkou

  Filmy

  Jedna z najemocionálnejších scén filmu Avengers: Endgame mala vyzerať úplne inak. Prečo ju zmenili?

  Pridaj komentár