Star Wars novinky: Ewan McGregor ako Obi-Wan, návrat Vadera a Palpatinova tvár

Nenechajte si ujsť

Andrej Cvik
Andrej Cvik
Mám 23 rokov a moje 4 najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky. A tá štvrtá je tajná.

Star Wars novinky z D23

Z Disney konferencie D23 sa k nám dovalili horúce Star Wars novinky. Fanúšikovia sa majú na čo tešiť, keďže sa vracajú staré milované postavy, no budúcnosť je stále zahalená rúškou tajomstva. Poďme sa spolu pozrieť na to, čo nového sme sa dozvedeli!

Ewan McGregor ako Obi-Wan Kenobi

Dlhoročný sen fanúšikov Star Wars sa stáva realitou. Herec sa objavil na pódiu D23 s producentkou Kathleen Kennedy. Spolu s ňou publiku oznámili, že Ewan McGregor ešte neskončil s postavou Obi-Wana Kenobiho.

Zábery zo Star Wars 9

Na D23 sa objavili aj nejaké nové zábery zo Star Wars 9. Prítomní návštevníci výstavy ich mohli zachytiť v úvodnom zostrihu tejto legendárnej ságy. V ňom za objavili aj scény z poslednej kapitoly ságy Skywalkerovcov.

Nové zábery nám ukázali hlavné kladné postavy a, samozrejme, aj Kylo Rena. V zostrihu sa objavila aj scény s Rey, v ktorej protagonistka hovorí: Je to príliš nebezpečné. Musím ísť sama.“ No a potom sme opäť videli masku Dartha Vadera.

Fanúšikovia mohli znova vidieť tváre ako C-3PO či Leia, no vzrušila aj scéna súboja medzi Rey a Kylom. No a najviac všetkých poplietol záber, v ktorom mala Rey v ruke červený, obojstranný meč, popri čom bol počuť smiech Palpatinea, ktorý jej kládol otázky na jej pôvod.

Budúcnosť Star Wars
Zdroj: starwars.com

Plagát

Na D23 bol predstavený aj celkom nový plagát ku filmu Star Wars IX: The Rise of Skywalker. V epizóde 9 sa vráti ikonický Emperor Palpatine, ktorý hľadí na bitku medzi Rey a Kylom. Naznačuje nám tým štúdio, že Darth Sidious s nimi má veľké plány a bude nejakým spôsobom manipulovať ich konanie?

Uvidíme veľkolepý súboj medzi viacerými legendárnymi používateľmi Sily? Stretne Kylo Ren svojho starého otca Anakina Skywalkera? Dá si duch Yodu odvetný súboj s Palpatineom? Aktuálne je možné naozaj čokoľvek…

Čo na tieto Star Wars novinky vravíte? Tešíte sa na to, čo nás v tomto univerze ešte čaká? Vaše názory a predpovede nám zanechajte v komentároch!

Zdroj: screenrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -