SeriályTraileryVýber šéfredaktora

Pozrite si trailer na hraný seriál The Mandalorian zo sveta Star Wars!

Štúdio Disney každoročne usporadúva akciu D23, kde odhaľujú novinky o svojich pripravovaných filmoch a seriáloch. Tento ročník je niečim špeciálny, keďže už 12. novembra spustia vlastnú streamovaciu službu s názvom Disney+. Práve tá bude obsahovať množstvo originálnych seriálov zo sveta Marvel Cinematic Universe či Star Wars, ktoré boli včera odhalené.

Jedným z nich bol samozrejme The Mandalorian, teda vôbec prvý hraný seriál zo ságy Star Wars. Konečne nám ukázali plnohodnotný trailer, ktorý nás svojim štýlom vrátil priamo do doby pôvodnej trilógie. Každopádne, príbeh seriálu je zasadený medzi filmy Epizóda VI – Návrat Jediho a Sila sa prebúdza. Na čo sa teda môžeme tešiť?

Prvá fotka z prvého hraného Star Wars seriálu, The Mandalorian

Zdroj: starwars.com

Trailer na hraný seriál The Mandalorian

Tvorcom a zároveň scenáristom seriálu je herec a režisér Jon Favreau, ktorý má na konte filmy ako Iron Man, Leví kráľ či Kniha džunglí. Hlavnú postavu stvárni herec Pedro Pascal (Game of Thrones, Narcos), ktorý si zahrá lovca odmien z planéty Mandalore. Herecký ansámbel doplnia mená ako Gina Carano, Nick Nolte, Giancarlo Esposito, Carl Weathers či Emily Swallow.

Úlohu v seriáli bude mať aj režisér Taika Waititi (Thor: Ragnarok), ktorý svoj hlas prepožičal postave IG-11. O hudbu sa postaral talentovaný skladateľ Ludwig Göransson (Creed, Black Panther), ktorý má na starosti aj nadchádzajúci film Christophera Nolana – Tenet. Prvá séria bude mať osem častí, no pokiaľ zožne úspech, tak sa o ďalšiu určite nemusíme báť.

Čo nám teda prinesie samotný príbeh? Seriál Star Wars: The Mandalorian sa odohráva niekoľko rokov po páde Impéria a ešte predtým, ako vznikol Prvý rád (The First Order). Zameria sa na osamelého pištoľníka, ktorý cestuje po galaxii ďaleko od autority Novej republiky.

Ako sme spomenuli vyššie, prvá epizóda bude mať premiéru už 12. novembra, spolu so štartom služby Disney+. Tá bude však spočiatku dostupná iba v USA, ale my veríme, že si fanúšikovia nájdu tú správnu cestu na pozretie seriálu.

Čo hovoríte na prvý plnohodnotný trailer? Vaše názory nám napíšte do komentárov. My sa naň už nevieme dočkať!

Zdroj: screenrant.com, wikipedia.org

About author

Volám sa Adam, mám 20 rokov, na vysokej škole študujem masmediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport - celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.
  Related posts
  Seriály

  Seriál Loki bude aj osobnou drámou. Čo prezradil jeho tvorca?

  Seriály

  Nový trailer ku krátkometrážnemu seriálu Survive nám ukazuje herečku Sophie Turner v mrazivom boji o prežitie

  Seriály

  Predstaviteľ Jima Hoppera povedal, že 4. séria Stranger Things mala vyjsť začiatkom roku 2021. Dočkáme sa jej neskôr?

  Seriály

  V seriáli Westworld sa ukázal drak Drogon a scenáristi Game of Thrones. Čo to malo znamenať?

  Pridaj komentár