SeriályTraileryVýber šéfredaktora

Pozrite si trailer na hraný seriál The Mandalorian zo sveta Star Wars!

Štúdio Disney každoročne usporadúva akciu D23, kde odhaľujú novinky o svojich pripravovaných filmoch a seriáloch. Tento ročník je niečim špeciálny, keďže už 12. novembra spustia vlastnú streamovaciu službu s názvom Disney+. Práve tá bude obsahovať množstvo originálnych seriálov zo sveta Marvel Cinematic Universe či Star Wars, ktoré boli včera odhalené.

Jedným z nich bol samozrejme The Mandalorian, teda vôbec prvý hraný seriál zo ságy Star Wars. Konečne nám ukázali plnohodnotný trailer, ktorý nás svojim štýlom vrátil priamo do doby pôvodnej trilógie. Každopádne, príbeh seriálu je zasadený medzi filmy Epizóda VI – Návrat Jediho a Sila sa prebúdza. Na čo sa teda môžeme tešiť?

Prvá fotka z prvého hraného Star Wars seriálu, The Mandalorian

Zdroj: starwars.com

Trailer na hraný seriál The Mandalorian

Tvorcom a zároveň scenáristom seriálu je herec a režisér Jon Favreau, ktorý má na konte filmy ako Iron Man, Leví kráľ či Kniha džunglí. Hlavnú postavu stvárni herec Pedro Pascal (Game of Thrones, Narcos), ktorý si zahrá lovca odmien z planéty Mandalore. Herecký ansámbel doplnia mená ako Gina Carano, Nick Nolte, Giancarlo Esposito, Carl Weathers či Emily Swallow.

Úlohu v seriáli bude mať aj režisér Taika Waititi (Thor: Ragnarok), ktorý svoj hlas prepožičal postave IG-11. O hudbu sa postaral talentovaný skladateľ Ludwig Göransson (Creed, Black Panther), ktorý má na starosti aj nadchádzajúci film Christophera Nolana – Tenet. Prvá séria bude mať osem častí, no pokiaľ zožne úspech, tak sa o ďalšiu určite nemusíme báť.

Čo nám teda prinesie samotný príbeh? Seriál Star Wars: The Mandalorian sa odohráva niekoľko rokov po páde Impéria a ešte predtým, ako vznikol Prvý rád (The First Order). Zameria sa na osamelého pištoľníka, ktorý cestuje po galaxii ďaleko od autority Novej republiky.

Ako sme spomenuli vyššie, prvá epizóda bude mať premiéru už 12. novembra, spolu so štartom služby Disney+. Tá bude však spočiatku dostupná iba v USA, ale my veríme, že si fanúšikovia nájdu tú správnu cestu na pozretie seriálu.

Čo hovoríte na prvý plnohodnotný trailer? Vaše názory nám napíšte do komentárov. My sa naň už nevieme dočkať!

Zdroj: screenrant.com, wikipedia.org

Adam Martiš
About author

Volám sa Adam, mám 19 rokov, na vysokej škole študujem masmediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport - celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.
  Related posts
  FilmyTrailery

  Pokračovanie kultovej Perinbaby prichádza po 34 rokoch s prvou ukážkou

  Seriály

  OFICIÁLNE: Herec Robert Downey Jr. a.k.a. Iron Man sa vracia do MCU

  SeriályTrailery

  Na Apple TV+ prichádza hororový seriál Servant od M. Night Shyamalana

  OdporúčameSeriályTrailery

  Captain America je zombie v prvej ukážke na animovaný MCU seriál What If...?

  Pridaj komentár