Filmy

Jessica Jones a Daredevil v MCU? Neuveríte, kto tieto postavy stvárni

Fanúšikom Marvel/Netflix seriálov neostalo vôbec nič. Za titulmi ako Luke Cage, Iron Fist či The Defenders nám tak smutno nie je, no výborné seriály Daredevil, Jessica Jones a The Punisher nám veľmi chýbajú. A možno nám ešte viac chýbajú skvelí predstavitelia týchto postáv, menovite Charlie Cox, Krysten Ritter a John Benthal.

Marvel a Netflix totižto rozviazali svoje štvorročné partnerstvo a zrušili všetky spoločné seriály, ktoré vysielali. Postavy z tímu Defenders sa síce môžu ukázať v Marvel Cinematic Universe filmoch, no už si v ich kostýmoch nedokážeme predstaviť iných hercov. A najnovšie uniknuté informácie hovoria práve o tom, že by sme sa nového obsadenia ani nemuseli dočkať.

Jessica Jones a Daredevil v MCU?

Do sveta MCU by sa totižto mali vrátiť postavy Daredevil a Jessica Jones so svojimi predstaviteľmi z Netflix seriálov. To znamená, že skôr či neskôr by sa herci Charlie Cox a Krysten Ritter mohli ukázať na striebornom plátne. Klebety hovoria, že “niekomu veľmi dôležitému v Marvel Studios sa naozaj páčili Daredevil a Jessica Jones.

Tretia séria seriálu Daredevil

Zdroj: inverse.com

Nepadlo však ani slovo o tom, či ich návrat plánujú v nejakom filme alebo dokonca seriáli na Disney+. Spomenuté neboli ani mená ako Mike Colter, Jon Bernthal či Finn Jones, ktorí stvárnili Luka Cagea, Punishera a Iron Fista. Je teda otázne, či by sa zachovali predošlé príbehy týchto postáv alebo by nastal reštart.

Ich návratu nahrávajú aj ďalšie informácie, ktoré pár týždňov dozadu zverejnil portál We Got This Covered. Ich blízky zdroj prezradil, že Marvel chce späť Charlieho Coxa do úlohy Daredevila pre budúce MCU filmy. Rovnaký zdroj hovoril aj o seriáloch Ms. Marvel a She-Hulk ešte predtým, ako boli oficiálne oznámené.

Možnosti ich návratu

Marvel podľa všetkého zvažuje použiť Matta Murdocka (Daredevil) ako právnika Petera Parkera vo filme Spider-Man 3. A verte nám, fanúšikovia čakajú na stretnutie Daredevila a Spider-Mana už veľmi dlhé roky. Stále však ako právničku môžu použiť Jennifer Walters a.k.a. She-Hulk, ktorá už má miesto v MCU isté.

jessica jones posledný trailer

Zdroj: vance.nl

Zároveň sa pred mesiacom rozprávalo o tom, že by seriály o postavách z tímu Defenders mohli byť oživené na stanici FX alebo Hulu. V tom prípade by sa vrátilo aj pôvodné herecké obsadenie a Charliemu Coxovi by nebránilo nič v tom, aby sa okrem televízie ukázal aj vo filmoch. Podobne ako Disney+ charaktery ako Ms. Marvel.

Minulý týždeň sa predsa šéf Marvel Studios Kevin Feige stal aj hlavným kreatívnym riaditeľom Marvel Entertainment. Okrem filmového sveta má tak na starosti aj televízne seriály, animované seriály a filmy či vydavateľské divízie. Pod kontrolou má aj Marvel Television a Marvel Family, takže má neuveriteľnú príležitosť zväčšiť svoje univerzum.

Myslíte si, že sa Charlie Cox a Krysten Ritter vrátia do sveta MCU? Vaše názory nám napíšte do komentárov!

Zdroj: fullcirclecinema.com, wegotthiscovered.com, wegotthiscovered.com, mcucosmic.com

About author

Volám sa Adam, mám 20 rokov, na vysokej škole študujem masmediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport - celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.
  Related posts
  Filmy

  Pozrite si exkluzívny pohľad na uniknuté zábery z filmu Avatar 2 (SPOILERY)

  Filmy

  Film Matrix 4 dostal povolenie natáčať na Slovensku. Online je aj nový teaser

  Filmy

  Scarlett Johansson získala hlavnú úlohu vo filme Notorious B.I.G. vs Tupac. Koho tam stvárni?

  Filmy

  6 zloduchov, ktorým by mohol čeliť Tom Holland ako Spider-Man v nasledujúcom filme

  2 komentáre

  Pridaj komentár